Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszem? Képek lent

Hogy tetszem? Képek lent

Figyelt kérdés

Kérlek légy őszinte, akármit gondolsz, én nem foglak leszólni.

[link]

[link]


2010. aug. 13. 19:04
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Nekem a haj túl hosszú és dús,de amúgy az alakod is szép és az arcod is helyes :)
2010. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Csinos vagy és szép,nekem is egy kicsit túl dúsnak tűnik a hajad,válts frizurát mert szerintem is olyan " semmilyen" :)
2010. aug. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy :) a második kép nagyon aranyos, végre egy nem mű pi...csa!!

A hajadból kicsit vágatnék, meg fazont neki, meg egy frufru...néha napján kis smink...és nincs semmi baj az arcoddal, szerintem szép!!!!!!

2010. aug. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Szép csaj vagy :) A hajad hosszúságán nem kéne változtatni ha nem akarod, de tényleg nem előnyös. Vágasd tépettre frufruval vagy legalább oldalfrufruval, hidd el neked nagyon jól állna és teljesen más lennél vele.Ez bocsi, de olyan oregasszonyos, semmi fazonja sincs. A színe nagyon szép, nehogy befestesd,amúgy látni, hogy szép ápolt :)

A smink is nagyon jó ötlet, pici szemcerka, spirál, esetleg tus csodákra képes. Az alakod szerintem nagyon is jó, pont jó:) Nehogy fogyni akarj, próbáld tartani a súlyod, esetleg tornázhatnál picit :) Egyébként megkérdezhetem milyen magas és hány kg vagy? és hány éves is? Mert még biztosan sokat fogsz változni.

2010. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

szia. remélem senki nem fog leszólni azért mert őszinte leszek, remélem megfogadod a tanácsomat.

mivel alapból laposan hordod a hajad, így úgy tűnhet mintha valami fura alakot venne fel a fejed. ha esetleg egyszer megpróbálnál egy "volume up" hajat, szerintem már teljesen más lenne mindenki véleménye


példák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


remélem segítettem :)

2010. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Doruss ***** válasza:
Az arcod elég átlagos, nem különösebben szép, de nem is csúnya. A második képeden az a hajforma nem áll jól. Én a hajadon mindenképpen változtatnék, nem vágatnám sokkkal rövidebbre, de valami tépett, lépcsőzetes haj jó lenne.
2010. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hajadon kéne változtatni :) A színe nagyon szép,én nem vágatnám a helyedben rövidre.. max lapocka érőre :P Neked az jól álna.. És a fufru is jóé állna :) Arcod se olyan csúnya szerintem.. :)
2010. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
ritkítani kéne a hajad:D
2010. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Szép vagy, és még milyen szép leszel! :) Hajadat pedig kicsit tépesd meg, de a hossza számomra irigylésre méltó... :)
2010. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
ennyire mentem painttal
2010. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!