Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bevásárlóközpontokba (talán...

A bevásárlóközpontokba (talán nem csak ott) a boltokba miért látom magam mindig csúnyának?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok így vele, vagy mások is? Mintha minden előnytelent kihangsúlyozna a tükör!
2008. dec. 1. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül, én is csúnyának látom magam a sok szép új, drága ruha közt. diák vagyok, szakadt nem, de néha kopott :S :) egy csilli villi környezet pedig az önbecsülésemre negatív hatással van... a sok szép ruha közti tükrökbe nem szivesen nézek bele. vagy ha arra gondoltál, hogy az öltöző tükrökben hangsúlyozódik ki az előnytelenség? szerintem ez azért lehet, mert a közeli tükrök valahogy másabb látványt mutatnak. én itthon általában 2 3 méterről szemlélem magam, tőlem is idegen belenézni egy olyan tükörbe ami fél métere van. a másik hogy ezekben a boltokban nem vagy egyedül, tudat alatt is akár, de biztos összehasonlítod magad másokkal. pedig biztos van olyan ember, aki irigyel téged is a külsődért. a hipermarketekben meg az ilyen hasonlókban pedig szörnyen rossz a világítás, minden bőrhibát kihangsúlyoz.
2008. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt én se értem!!Én jól nézek ki meg minden,itthoni tükrökbe,vagy ha elmegyek barátaimhoz,ott is gyakran nézegetem magam a tükörben,és tetszik nagyon amit látok.Tudni kell,hogy ragyás sem vagyok,bababőröm van és duci se vagyok.VISZONT! Mikor bemegyek egy bevásárlóközpontba akár csak a Rossmann részlegbe egy alapozóért például és a tükörbe nézek ott,hát eléggé gáz amit látok..de még mintha a vonásaim is mások lennének,pedig én aztán jó sokat nézek tükörbe..DE a legvészesebb akko van amikor bemegyek egy próbafülkébe és felpróbálok valamit..na ott komolyan mondom iszonyat..hogy lehet h szép a bőröm,de a próbafülkébe meg olyan mintha nem is tudom..szóval nem tudom sajna a választ h miért lehet,de tuti hogy az égők miatt meg a neonfébyek meg lehet h a tükrök se a legjobbak nem tom:( a lényeg h ne fogalkozz vele!Ha iylen helyeken belenézel a tükörbe,gondolj arra h ez kamu.Hisz otthon meg minden oké..ja..és azért örülök h nem csak én "hiszem+ ezt,mert néztek már ezért hülyének,hogy ugyan miértnéznék ki máshogy a bevásárlóközpontokba...pedig igy van...
2008. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a világítás az oka.A neon fény egy abszolút mesterséges fény,ami megkeményíti a vonásokat.Ha szórt fényben nézi magát valaki,sokkal előnyösebbnek látja magát.
2008. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!