Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehet egy átlagos 36 éves...

Mit tehet egy átlagos 36 éves azért, hogy jobb nő legyen?

Figyelt kérdés

Le kell fogynom, ezt tudom (170cm/69 kg). De mik azok a trükkök, amiktől jobb nő lehetek? Kis smink, szép köröm, mi az, ami sokat dob egy átlagos nőn is?


Nem ismerkedni szeretnék, hanem tanácsokat, köszönöm!



2020. dec. 27. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha engem kérdezel, akkor fogyni nem kell szerintem, esetleg egy nagyon kicsi smink mehet, a köröm max festett legyen, ne mű 🙂
2020. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

tudni kell mi áll jól neked és legyen ízlésed. itt van ez a nő, dúsgazdag, de ez a ruha cipő szett egy hányadék

[link]

szóval azt javaslom az öltözködéshez keress a neten csinos szetteket és ments le egy mappába, abból előbb utóbb rájössz mi mivel illik, utána már csak az alkatodhoz kell igazítani

2020. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg nem egy gyönyörűség 🙃
2020. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%
például hosszú szárú csizmát ne viseljen 180 cm alatti nő soha az életben, erről le kell mondani, hiába van reklámozva és hiába van tömbe a boltok polcai.
2020. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
a combközépig érő csizma hát nem is tudom ki találta ki, de ennek a terméknek nem is kéne létezni, kivéve a halászoknál..
2020. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Ha tényleg (ismétlem TÉNYLEG) átlagos vagy, akkor semmit se kell tenned. A testsúlyod alapján lehetsz valóban átlag közeli. Többit ugye nem tudjuk.


Ha az alatt vagy, akkor ha az arcoddal van gond, akkor plasztikai sebész, smink, fodrász. A testedet pedig fejleszd top kategóriára, azzal bármilyen hibádat kompenzálhatod. Máris magas szintű fаszik fognak megkörnyékezni.

2020. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Legyél mindig ápolt.

Legyen jó a frizurád.

Tudd, hogy mi áll jól neked. Előnyös ruhákat hordjál.

Kis, visszafogott smink sokat dob mindenkin.

Szerintem se kell sokat fogynod.

2020. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj önvédelmi sportot: erősödsz-, mentálisan fejlődsz tőle.
2020. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
férfiként írom, hogy az igényes, nőis öltözködés ér a legtöbbet.
2020. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

kezdj el sportolni/edzeni, egeszsegesen etkezni. az izmos, karcsu test sokat dob egy non barmilyen eletkorban. nem kell nagyon vekonynak lenni, de egy kis formasodas/fogyas sosem art.


ezen kivul ami fontos, az a haj, bor es a fogak. utobbit tettesd rendbe egy jo fogorvossal, ha van ra keret, ki is feherittetheted. az arcborodre hasznalj jo minosegu termekeket es ha szukseges ilyen-olyan arckezelesekre is elmehetsz. a szemoldok is sokat tud dobni vagy rontani egy arcon, erre en eleg nagy hangsulyt fektetek. ha szertned, egy igenyes, izleses smink is mehet, ha el van talalva, megszepiti az embert. tapasztald ki, mi all jol, ha bizonytalan vagy, akar egy sminktanacsadasra is elmehetsz. ezen kivul a szep egeszseges haj is kulcsfontossagu, szerintem inkabb legyen rovidebb, de egeszseges, mint hosszu, de toredezett.


hordj alkatodnak megfelelo, csinos ruhakat, amik jol allnak es nem feszengsz bennuk. ugyan nem latszik, de egy jo parfum is hozzad a kozerzetedhez. a lenyeg az onbizalom es a kisugarzas. huzd ki magad, figyelj a tartasodra, testbeszededre, senkinek nem vonzo, ha a masik azt sugarozza, hogy nincs rendben onmagaval.


ezen kivul, ha tovabb akarsz lepni, vannak tok jo hialuronos toltesek, szajba, arcba. ezek nem nagy muteti dolgok, fel ora alatt megvannak es nem is drasztikus a hatasuk, epp csak kicsit jobban fogsz majd kinezni.

2020. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!