Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elősször is a pasik véleményér...

Elősször is a pasik véleményére vagyok kíváncsi! Szerintetek? Többi lenn ;)

Figyelt kérdés
Szép az arcom de egy picit vékony vagyok! A szemem fog meg minden pasit .. azt mondják gyönyörű! De viszont mint mondtam túl vékonyka vagyok .. van mellem is és egy kicsike fenekem is .. de valahogy a pasik mindíg azt mondják hogy " óhh ha híznál pár kilót bomba nő lennél " .. Most kajak várjak arra amíg meghízok ?? Kapok egy pár kritikát .. és mindíg azt mondják hízzak .. bassz.us ha egyszer nem tudok :/ Pasik ti összejönnétek egy olyasmi lánnyal aki olyasmi mint én? szép arc de egy picit vékony.
2010. aug. 12. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
sportolj és egyél sok fehérjét és feljön izomban az a plusz pár kg, amire szükséged lenne ;)
2010. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi .. de a hízásról annyit hogy nem nagyon tudok ... de a kérdésemre a válasz ?? :)
2010. aug. 12. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Konditerem + kaja, hidd el menni fog.
2010. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi megpróbálom :D

nah többi válasz?

2010. aug. 12. 12:13
 5/10 anonim ***** válasza:

baz+ nem

hozzászólásaid és szöveged alapján egy beképzelt p.csa lehetsz, arra vársz hogy mindenki dicsérjen?


19/F

2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem a husisabb, de szép arcú lányok jönnek be, nagy mell, kerek popsi, erre gyúrjál, amíg ezek nincsenek rendben, én nem nagyon nézem a szemed ;D

de biztos van olyan pasi, akinek bejössz

22/f

2010. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

éértem .. amúgy sem kötnél le sorry 22 évesen ;]

16/L

2010. aug. 12. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
tökre emlékeztetsz egy exbarátnőmre xD és amúgy az egyik kérdésemre te írtál egy olyan választ h örülsz hogy vékony vagy
2010. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is kb ilyen vagyok.bár annyira nagyon nem vagyok vékony...csak csinosan karcsú

sose jelentett gondot a pasiknál h ilyen az alakom:)

17/L

2010. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 16:21

annak örülök hogy nem vagyok Kövér!

inkább vagyok ilyen mint egy elhízott malac ;]

de amúgysem érdekel a vékonyság .. mert akárki járna velem nem erről van szó . . .

csak szokták mondani néhányan hogy dobjak fel pár kilót és " még szebb leszek " .. na jó ez egoistaság volt :D nem így akartam kifejezni :)

2010. aug. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!