Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek nincs barátjuk, ill....

Akiknek nincs barátjuk, ill. párjuk azok a kevésbé szép emberek közé sorolhatók, esetleg nincs önbizalmuk vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás, de van pár ismerősöm.. általánosból, középiskolából, egyetemről és az élet során megismert emberekről beszélek. Ők mind nagyon kedves és emberbarát, segítőkészek voltak.. De csak 1-2 napja merengtem el ezen, hogy mi lehet velük. Miért van ez így. Egyszerűen csak érdekel:D

Nem hiúságból, önzésből brmi írom mindezt.. csak kíváncsi vagyok a véleményekre, okokra. A természetes kiválasztás, az ösztön hajt olyankor, amikor kiszórunk egyes embereket magunk mellől?


2010. aug. 12. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamihez, akkor inkább a rossz önképhez, kicsi önbizalomhoz kötném, mintsem a külső vagy akár belső egyéb tulajdonságokhoz.
2010. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vanak akiknek nincs szükségük idegenekre,un,barátokra. Ezek elég felületes kapcsolatok és sokszor rossz vége van egy barátságnak. Régebben sem volt divat ez a nagy barátkozás,mint most. Az ember tud tartalmas életet élni,akkor is ha barátok nélkül van. Az ilyen emberek a párválasztásban is igényesebbek,ezért találnak nehezen párt maguknak. Ha ettől függetlenül emberbarátok,segítőkészek,akkor ez rendjén van. A baj akkor van,ha teljesen magukba zárkóznak,és rossza a kpcsolatuk más emberekkel.
2010. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy ismerek olyat akinek nincs, de nekem sem kéne, mert állandóan olyan büdös a lába :)
2010. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó! Én már ovis korom óta mindig nyílt voltam és igényeltem a társaságot. Mindig emberközpontú voltam/vagyok. Én elképzelhetetlennek tartom az életet min. 1 emberrel magam mellett. Mindig kell valaki, akivel beszélhetek, együtt lehetek stb. Szóval én valahogy sajnálom ezeket az embereket, akik egyedül vannak, persze tudom, hogy van önkéntes remete lét is, de azért min. 50%-uk nem saját akaratából választja ezt a helyzetet. Szval.. na mind1.
2010. aug. 12. 08:02
 5/10 A kérdező kommentje:

mármint utolsó előttinek ment.

Én olyanokra gondoltam, akik igényesek, értelmiségiek inkább, mégis 1edül vannak. Bár lehet rosszul mérem fel a helyzetet és csak nagy az ego náluk. Na mind1. Csak 1 kérdés lett volna, köszi a válaszokat. Nem lehet megváltani a világot.

2010. aug. 12. 08:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pl. nem igénylem azt, hogy legyen tízmillió "barátom", akik csak arra kellenek, hogy tudjak kivel csacsogni. Valaki szereti ezt, valaki nem. Attól még nem remete az ember, hogy csak egy-kettő emberrel van bizalmas viszonyban.
2010. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem kell 10, elég nekem a 2legjobb barátnőm. Csak úgy írtam, hogy én nem bírnám ki legalább 1 barát nélkül. És most nem a lelki szemetesláda eset miatt. Csak olyan testvéri kötelék helyettesítő féle
2010. aug. 12. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, vannak nagyon csúnya emberek, párkapcsolatban, szóval kétlem, hogyha valakinek nincs párja, attól már ronda lenne. Lehet, hogy nem akar partnert, nem találja a megfelelőt, túl válogatós, vagy a személyiségével van probléma. Nekem az utolsó:) barátkozós, kedves vagyok, de a pasiktól rettentő mód félek, és kicsi az önbizalmam. Próbálok rajt javítani, de rettenetesen nehéz... 19/L
2010. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát az önbizalom szerintem a legfontosabb tényező kapcsolatteremtésben. Ha van a közeledben, szerintem menj el ilyen csoportokba, vagy tanfolyamra stb, ahol ezt a képességet fejlesztheted. Sok jót hallottam ezekről.
2010. aug. 14. 13:37
 10/10 anonim válasza:
Hat nekem lett volna esleyem mar par fiunal,csak mindig bebeszeltem magamnak h csak ki akar hasznalni nem is szeret igazan,ezert volt par (3-4 napos) kapcsoltaom,de mivel nincs onbizalmam ,nem tudtam elengedni magam,megnyilni elottuk nem mukodott...ez szreintem azert van mert mikor kisebb voltam paran csufoltak,meg azt mondogattak h engem nem szeret senki s mindenki kihasznal mert a szuleimnek van penze :(
2014. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!