Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás! Mennyit várjak 2...

Fültágítás! Mennyit várjak 2 tágítás között?

Figyelt kérdés

Hello, hétfőn kezdtem el tágítani a fülemet, 1-1 tollhegyet raktam bele, csak kicsit zavar, hogy hosszú a vége és kilóg a fülemből, nem akarok ráfeküdni és egész este hátonfekve kell, hogy aludjak :D


Az baj, ha tisztításkor kihúzgálom? Mert kicsit sebes és olyankor lejön a seb, és ma is elég véres volt... szal nemtom mit csináljak vele, jó lenne bele fültisztító pálcikát rakni vagy ilyesmi... szerencsére nem gyulladt be.. stb...


2010. aug. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

1mm-1 hét

ne "húzgáld" ki,csak akkor ha cseréled benne a cuccot és akkor takarítsd ki,vagyis kend be valami krémmel ha begyulladt vagy nagyon csúnya,ha nincs vele baj akkor meg fertőtlenítővel kend át.

én egyből fültisztító pálcával kezdtem :D

most 5mm-nél tartok.sok sikert!

2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kissé unom már a témát,

de, on:amikor a benne lévő dolog már rendesen mozog benne...nekem volt hogy elég volt 2-3 nap, úgy is volt hogy egyszerre 1.5,2mm is ment "házi" tágítással, használj valami olaj félét és könnyebb lesz:)

2010. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mikor a tollhegyet raktam bele akkor is használtam testápolót, meg azzal szokta kenegetni, amúgy most is könnyen forog, csak ez a vérzés dolog zavar...
2010. aug. 11. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

nem nagyon kéne a sebeket bántani és akkor nem vérezne:S

először is várd meg hogy begyógyuljon teljesen, valószínűleg túl gyorsan tágítottad vagy valami, ha meggyógyul és onnan folytatod akkor könnyebb lesz a továbbiakban, így elég nehéz.


ja igen hogy teljesen nem úgy értem hogy szedd ki vagy valami, hanem hagyd azt benne és várj addig amíg már nem fáj...

2010. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fertőtlenítőt használsz?
2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát arcszeszszel szoktam kenegetni, meg kamillakivonatos krémmel :) am kb 1mm a tollhegy amit beraktam és am nem is fájt annyira, kicsit fel volt dagadva de 1-2 óra alatt elmúlt... csak már jó lenne valami értelmes dologra kicserélni amin feküldi is lehet mert ez szar nagyon kiáll a fülemből kb. 0,5-1 centire
2010. aug. 11. 22:27
 7/7 Maggothun válasza:
Nah srác, figyelj, ne tollheggyel csináld, rendelj egy tágító tüskét, 1000 forintba nem fogsz belehalni, én lukasztás után 1 nappal 3mm en voltam. Utána hetente nyugodtan tágítgathatod 2mm- el is. De tényleg ne spórólj a tüskén. Vegyél Tetran kenőcsöt és betadint azzal fertőtleníts.
2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!