Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szőrtelenítés bejött...

Lézeres szőrtelenítés bejött valakinek? Nekem NEM!

Figyelt kérdés
Kettő neves lézerklinikán is voltam anyummal. Mindkettőnknek visszanőtt minden. Ráadásul oltárian fájt. Neki állat nekem hasvonalat csináltak. Kapásból leborotválták az állát, így ami eddig szőke szőr volt az is megerősödött. Szénné égették az arcát a Bársony Lézer Klinikán. Katasztrófa volt. A második se volt hatásos. Csak amikor csinálták azokban a hetekben. Az ígért örökre szőrtelenül és fájdalommentesen egy óriási hazugság. Mintha tüzes vassal égettek volna minket! Másnak a tapasztalatára is kíváncsi lennék!
2010. aug. 11. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
az uncsim 4 eve szedette ki a honaljan es meg most is tok sima, szoval bejon, de valaki nagyon sokat kell jarjon hogy elerhesse a vart eredmenyt. (Kolozsvaron lezereltette ki)
2010. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőke szőrre nem hatásos a lézer. De ez benne is van a Bársony Klinika tájékoztatójában. Ráadásul két kezelés nem elég, legalább 5-6 kell, mert a szőtrüszők nem egyszerre aktivizálódnak.
2010. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem jó párszor csinálták az arcomon, 3 hónapja alig nő illetve kiszőkült. Hónaljon istentelenül fáj, de egész jó ahhoz képest, hogy csak egyszer voltam.. nem tudom, én szépségszalonba voltam, ott jól ment.. de igen szőke szőrre nem igazán hatásos. Sok szalonban csinálják, nem kell ahhoz klinikára menni; bár én is gondolkodtam,de ezek után akkor nem hiszem, maradok a réginél.
2010. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyukámnak fekete volt. De az állán nem teljesen egybefüggő sűrű azért. Világosabbak is voltak közte, szemöldökcsipesszel szokta szedni. Amióta leborotválták neki fekete lett az is. Kettő lézerklinikán járt, 6-7 alkalommal egyiken és így sem lett hatásos. Kb 1 évig volt jó, a kezelés kb fél évig tartott. Havonta 1. Utána visszanőtt.
2010. aug. 11. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Félre értettétek. Nem kettőször volt. 2 klinikán kb 13-14 szer összesen. Egyik volt a Bársony ahol csúnyán el is égették az állát. Égési sérülései voltak már.
2010. aug. 11. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!