Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás. Mik a tapasztalatok?

Tetoválás. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jövőhéten megyek tetováltatni és kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata márint a készítés közben fájt-e? és uána szépen gyógyult-e? nekem a bokámtól fog indulni és a lábfejemen lesz vége .. szerintetek ott mennyire fájdalmas? Köszi előre is a válaszokat.
2010. aug. 11. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem a lapockámon van, ott nemigen fájt, inkább néhol kellemetlen. a lábfejemen még nincs(de lesz), de olyat ismerek, akinek van és azt mondta, hogy a csillagos eget látt, mir megcsinálták. de kibírható, hidd el. kitartás kell. többnyire szépen és gyorsan gyógyul, emiatt ne aggódj. pár napig nem érheti víz, pár hétig nem szabad áztatni és napoztatni sem, bár utóbbit sosem ajánlják, mert rontja a minőségét.

nyugi, túléled.

2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!