Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenkivek előfordul?

Kittien kérdése:

Mindenkivek előfordul?

Figyelt kérdés
Egyszer tele vagyok önbizalommal, máskor semmi nincs. Egyszer szeretem magam, máskor közönbös, vagy utálom magam. Egyik percben azt érzem bármit elérhetek, máskor egy csődtmeg vagyok...Egy dolog van, ami mindig ugyanaz: dagadtnak érzem magam. Szerintetek lehet azért érzem magam picit skizona, mert kövér vagyok és ha lefogynék megvéltozna? Légyszi tapasztalatot is írjatok, ho van!
2010. aug. 10. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

hány kg és hány cm vagy?

én is így vagyok ezzel, kivéve az önbizalmos dolgot, mert az mindig 0, én most lefogytam 3 kg- ot és jobban érzem magam ettől, már igazán nem mondhatom azt magamra, hogy kövér lennék, szóval ezzel sem kell már foglalkoznom

2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is így érzem,bár én nem vagyok kövér csak molett.

De biztosan változna,ha fogynál,ha esetleg sportolnál is.

Nekem a sport,mozgás sokat segített fogytam is és jobb is lett az önbizalmam:)

2010. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hiába fogytam le, és most látom, hogy csinos vagyok, mégis 0 az önbizalmam... Szeretnék változtatni, de nem tudok...
2010. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
attól én is félek, mi van ha soványan is ez lessz....
2010. aug. 10. 19:57
 5/10 A kérdező kommentje:
meg attól is félek, de ez egy "picit" furi, hogy nem aszt látom ami van és mindenki mást lát, és ha lefogyok, akor is azt fogom látni, hogy dagadt vagyok
2010. aug. 10. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van ..

14/l

2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindenkivel így van.
2010. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam, hogy ez a korral jár pubertás bla-bla...
2010. aug. 10. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A boldogság csak egy lelkiállapot, nem tart folyamatosan. Amúgy meg szerintem mindenki így van ezzel. Bár én mostanság 1re többször érzem szánalmasnak magam ha pl. tükörbe nézek. Ilyenkor mosd meg az arcod, sminkeld ki magad, lődd be a frizud és gondolkodás nélkül vegyél fel valamit és rohanj le. Szval 1 percre se nézz bele a tükörbe, mert ott maradsz 6 óráig és ro*adtul elmegy a kedved az egésztől és méginkább 1 senkinek fogod érezni magad. Szval nem szabad a tükörbe nézni! Vagy tegyél fel 1 napszemüveget
2010. aug. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én hangyafingnyivel már kinőttem a pubertás korból, de mégis előfordul:) Ha ez a "szokásod", akkor magadban kell feldolgozd, mert az érzés kortól független. A kövér-nem kövér is hülyeség, a csajok szerint általában már túl sok vagyok, de a pasik közül senki se kövérezett még le;)

2010. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!