Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak!Mi a vèlemènyettek...

Férfiak!Mi a vèlemènyettek egy 75B-s mell kicsinek számit?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat foglalkoztatt a téma, mivel úgy érzem hogy nem vagyok megelégedve a mell mèretemmel úgy gondolom hogy túl kicsik... Illetve gondoltam már plasztikai műtétre is a továbbiakban!

Előtte viszont érdekelne a véleményetek, nem akarok hirtelen döntèsthozni amit esetleg megbánhatok! (56kg 163cm és 20 éves vagyok.)



2020. okt. 28. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A 75B egyáltalán nem kicsi, az egy normál mellméret. Ne csinálj vele semmit.
2020. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2020. okt. 28. 15:13
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen rendben van a 75B. Esetleg majd 40 évesen 2-3 gyerek után elmégy sebészhez, ha lógni kezd, de addig felesleges ezzel foglalkozni.
2020. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az enyémnél nagyobb, ha ez megnyugtat.

Szerintem ne csinálj vele semmit, a testalkatodhoz ez pont arányos, nagyobbal furán néznél ki

2020. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

Hat szerintem nyugodtan csináltasd meg ha TÉGED ez tesz boldoggá én is megfogom majd egyszer de nem azért hogy bárkinek is jobban tetszenek párom szerint így is jók de nekem jobban tetszik egy szép normalisan megcsinaltatott nagy cici 75B 75C ( nekem mensi miatt állandóan valtozik, így legalább fixen nagy lesz lol) és nincsenek önértékelési problemaim se csak szimplán szebb a nagy mell sztem

szóval csajszi előbb rendezed el magadban a testedet szeressem meg és ha úgy érzed boldoggaba tenne téged a nagyobb mell csinaltasd meg !😘

2020. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
elég kicsi, a nagy valahol D-nél kezdődik, de inkább E
2020. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Na azért Ez is hülyeség hogy E nel kezdodik a nagy 😂
2020. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Lol hogy kezdődne már az E-nél a nagy, az már vagy hasra lógós tőgy kategória ha természetes, ha szilikon akkor meg undorítóan természetellenes
2020. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

Én a pici cicikért vagyok odáig meg vissza. Nálam a 75B már határeset, én ezt már inkább a nagyobbak közé sorolom a saját kedvenceim között. Volt olyan barátnőm akinek 65AA mellei voltak, ez kisebb még az A méretnél is. Imádtam a pici méretét, gyönyörű formásan pici volt neki. :) Azóta sem láttam ilyen formásan pici melleket.


Szóval a tied egyáltalán nem számít kicsinek, sőt nálam inkább már nagynak. De ki mit szeret, van akinek az óriásiak jönnek be. A helyedben nem műttetném meg, a többségnek ez a méret az ideálja. :)

2020. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!