Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzó egy sötét hajú, közepes...

Vonzó egy sötét hajú, közepes bőrszínű, szürkéskék szemű, babaarcú, mások szerint szépnek mondott nő?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre. Ha látnátok egy ilyen nőt az utcán akkor utána fordulnátok? A barátnőmről van szó, aki változtatni akar a hajszínén (szőke akar lenni), amit én nem nagyon szeretnék, mert ő így különleges.
2010. aug. 9. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

De "szeretem" az ilyen leírásokat.

Honnan tudjuk?! Ha azt írod, hogy "mások szerint szép", akkor gondolom, hogy szép...


Nekem sötét hajam, zöld szemem és "közepes" bőrszínem van. Na, jól nézek ki? Pfuuuuuu

2010. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy milyen benyomást keltenek az ilyen típusú nők az emberekben. Nem volt muszáj válaszolnod, pláne elolvasnod a kérdést.
2010. aug. 9. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedben nem a "típus"-ról, hanem egy konkrét lányról érdeklődtél...

És erre fénykép nélkül nem lehet semmit sem válaszolni.


Amúgy nem a szem és hajszín dönti el, hogy ki után fordulnak meg az utcán, ezek huszadrangú dolgok.


22F

2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kép?
2010. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!