Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan ronda, de nem?

Olyan ronda, de nem?

Figyelt kérdés
EZ a robyn, vagy robin nevű énekesnő annyira förtelmesen ronda, mit keres ez a popzenei piacon vagy leszbikus?
2010. aug. 7. 20:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de ha már sztár annyi lehetősége lenne és persze pénze hogy jól (jobban ) is megcsinálják nem ilyen csúnyán, stylist, sminkes, fodrász....
2010. aug. 7. 20:59
 12/21 anonim ***** válasza:
Van akinek ez nem számít, neki más a célközönsége, olyanok, akik amiatt szeretik, amit csinál, akik arra tudnak koncentrálni, hogy pl mit akar közölni a dalaival.
2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]


ő az?

Mert ez a csaj nem ronda. Csak fiús.

2010. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem túl szép,de nem is annyira ronda.Sokkal rosszabbra gondoltam ahogy leírtad,aztán rákerestem és nem is olyan szörnyű.

Amúgy meg a hangja sem olyan rossz,bár annyira nekem sem tetszik,de bőven elfér a zenei világban.

Vannak még nála rosszabbak is,pl ott van lédi gaga,na aztán ő gyönyörű és a hangja...s még sorolhatnám az ilyeneket és leszólhatnám,de minek...ha nem tetszik leszarom és pont.

Most mindenki kezdhetné sorolni,hogy milyen ronda sztárok vannak,de kit érdekel?

Szóval szard már le,hol fáj az neked,hogy ronda,nem mindegy?

2010. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, hogy mi bajod van vele. Szerintem egy tűrhetően szép csaj, a hangja, meg sokkal jobb, mint néhány más előadóé, akiket nem szeretnék emlegetni, mert szerintem pár embert megsértenék vele.

Lady Gagával sem tudom mi bajotok van. Nem sok mindenkivel találkoztam, aki szerette volna. Mindenki annyira különbözni akar a másiktól, hogy akit a média nyomat, az már nem is jó, mert azt biztos sokan szeretik. -_- De ha egyszer tehetséges..

15/L

2010. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szép, de mi énekes és nem modell semmi baj sincs ezzel. Lehet egy csúnya embernek is jó hangja, attól hogy valaki szép még nem biztos, hogy tehetséges is.

Véleményem szerint még így is túl sokat adnak a külsőre a híres emberek, sokszor csak csúnyítjak a természetes szépségüket a plasztikai műtétekkel meg hasonlókkal. Természetesen nem azt mondom, hogy ne adjon magára, csak néha túl lőnek a célon.

2010. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Ja igazad van, sokkal nagyobb esztétikai élmény az olyan csajokat bámulni a tévében, akiket meg se lehet különböztetni egymástól, agyon vannak sminkelve, fodrászolva, plusz idiótán vannak felöltöztetve. És nem, nem förtelmesen ronda. Érdekes arca van, de szép. Te meg egy rosszindulatú, féltékeny idióta vagy, aki miley cyruson meg a többin él. Gratulálok, pont a hozzád hasonlókból él meg a mocskos bulvár.
2010. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes a kinézete és 2008-ban nagyon cool volt.Láttam élőben,ő volt az előzenekar a Madonna-koncerten. :P
2010. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Különleges nő, a hangját is szeretem.
2010. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem szép, vannak nála sokkal rondábbak amúgy is mostmár csak a szépek hetero csajok énekelhetnek?
2010. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!