Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régen milyenek voltak a...

Régen milyenek voltak a modell nők?

Figyelt kérdés
Ma, a címlapokon mi van? Száj feltöltött, meg csináltatott mell, fenék, smink...stb.(Voksán kisasszony - csak példának) Évekkel ez előtt, (20-50), és korábban gondolom nem ilyenek voltak. Azokban az időkben milyenek voltak a modell nők? Természetesebbek voltsk, mint a mai "csinált" nők?
2010. aug. 7. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: szerintem sokkal szebbek voltak a 70-es évek modelljei. egy nő 170 centivel már elég magas volt és arányos karcsú termettel, szép arccal simán modell lehetett. Példa rá Pataki Ági, aki a Fabulon reklámarca is volt, mennyire szép, természetes nő volt (még ma is jól néz ki!)
2011. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Volt mellük, nem néztek ki úgy, mint a kisfiúk, volt dús hajuk, nem ilyen hátranyalt vékonyszálú szar, ami a legtöbb modellnek van, élettel teli volt az arcuk, nem ilyen sápadt halálfájdalmas, volt csípőjük, stb. Kate moss hozta be szerintem ezt a nyomorul nőideált a kifutókra. De pl. Cindy és Gia..ők igazi nők voltak.

[link]


[link]

2011. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó: Azért jobb lenne, ha nem beszélnél így. Nem mindenki tehet arról, ha mondjuk vékonyszálú a haja, és fehér a bőre.

Egyébként nem Kate Moss volt az aki behozta, hanem Twiggy.

[link]


És azzal egyetértek, hogy a Női magazinokban is csak nők vannak akik szépen kivannak photoshopolva. Azért van manapság már minden 3. embernek önbizalomhiánya, mert olyan akar lenni mint..... Na igen, mint! Ez az egész világ egyre rohadtabb. És igen egyetértek azzal, hogy himsoviniszta világban élünk, Csak a női testet árulják, azzal keresnek profitot. A nőket kizsákmányolják lelkileg (is). És nem vagyok feminista se, de ezt vettem észre.

Olyan reklámot még életemben nem láttam, ahol a pasiknak árultak volna ránctalanító krémet vagy valamit...Mi van, a pasik nem is öregednek?:-) CSak a nők? Ezért érzi majdnem minden nő magát feleslegesnek 30 meg 40 éves között..Sőt , vannak akik már 20on éves korukban is feleslegesnek érzik magukat, mert van rajta plusz 5 kiló felesleges.

Az egész csak a profitról szól, és arról, hogy az Embereket hogy zsákmányolják ki, lelkileg főleg. Csak nézzük meg, régebben boldogabbak voltak az emberek.

Mostanában márcsak a külsőségekre ad az ember.


18L

2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14:08 ott a pont!
2011. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha szép magyar modellt akartok látni akkor nézzétek meg Görög Zitát.Vagy Cindy Crawfordot.


[link]


[link]

2012. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!