Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régen milyenek voltak a...

Régen milyenek voltak a modell nők?

Figyelt kérdés
Ma, a címlapokon mi van? Száj feltöltött, meg csináltatott mell, fenék, smink...stb.(Voksán kisasszony - csak példának) Évekkel ez előtt, (20-50), és korábban gondolom nem ilyenek voltak. Azokban az időkben milyenek voltak a modell nők? Természetesebbek voltsk, mint a mai "csinált" nők?
2010. aug. 7. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen termeszetesebb. Habar mar akkor is voltak muciccik, kb 60'as evekben. Teltebbek voltak az alakok, nem kellett nyulgerincnek, 190 cm lenni a lanyoknak, sot. Sminkkel korigaltal a kisebb hibakat. Noisek voltak, noisen mentek, mozogtak. Izlesesek, elegansak voltak a nok e a ruhak is. Egy mai modell nem mas mint egy alien. Azok a tizenevesek akkik nagy designer showkban vannak, monoklis sminkkel. hosszu fejjel, legtobb csampas, csontvaz labakkal, nem is tudom hogy miert modellek. Az utcan szebb lanyok vannak. A nep nem mondja oket szepnek, hanem a designer. Ma nem kell szep lenni, hanem ismeretseg kell hozza. Na, es a casting-divany meg mindig meg van.
2010. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, de jó. Pont erről írtam a suliban. Imádom ezt a témát. :) A kérdésedre válaszolva:

Ideáloknak megfelelően néztek ki. Deitrich('30), Vivien leigh ('40),Marilyn Monroe('50), Audrey Hepburn ('60) ők voltak az adott korszakok () ideáljai. A stílusos kinézetbe beletartozott a vékonyan kiszedett szemöldök ( volt olyan korszak amikor csak ceruzával volt megrajzolva), vérvörös rúzs ( ez nagyon fontos volt, ha valaki az átlagnál egy kicsivel sötétebb rúzst használt vagy világosabbat azt megnézték. Volt egy adott szín, azt használta mindenki. Sőt fehérítő port is árultak, hogy ne tűnjön sárgának a foguk), a szempilla is nagy hangsúlyt kapott(igéző tekintet ezért göndörítették) és az üde arc. A haj loknis volt. Csigásan felcsavarva kontyba vagy lazán leengedve, egy volt a lényeg, hogy csigás legyen. Ezt néhol feldobták egy francia hullámos tinccsel ami az arcba lógott és kicsit olyan vizes hatást keltett. Azért francia mert ott volt ez elsőnek.(A nők nagy része sok időt fordított akkoriban a hajra így több órába telt mire megcsinálták a kívánt hullámokat. Éppen ezért a hajmosás se volt olyan sűrű max egy héten egyszer. Ezt páran megunták és egy fodrász kitalálta a dauert '30-ban (ha jól emlékszem). Volt is pár leégett haj elhiheted mivel akkoriban nagyon erős vegyszerekkel dolgoztak. Éppen ezért sokáig ingyen csinálta a fodrász a reklám kedvéért) Az öltözködésben az ideálok mutatták az irányzatot. Amit ők hordtak a filmekben azt mások is hordani akarták. Éppen ezért sok divatház állt a sztárok mögött, hogy velük közreműködve megformálják az ideált. Ők is reklámozták utána a termékeket. A kifutókon természetes normál testalkatú, magas lányok voltak akik bemutatták a darabokat, de a ruhák tényleges reklámozásához az akkori ideálok kellettek. Akkor a lényeg a természetes szépség, a kifinomult elegancia, kecsesség volt a lényeg egyszóval a nők nők voltak. Plasztika? Neeem, de ugyan úgy a kifutókon is megmutatkozott az akkori stílus irányzat. Ha a kiszedett szemöldök akkor mindenkinek ki volt szedve, ha a haj akkor a hajat csinálta meg mindenki. A maitól eltér mert a kifutókon szereplő lányok kinézete nem azonos a sztárokéval (nem minden esetben). Ma már a ruhán van csak a hangsúly nem a modellen és a ruhán. Egy tervező mondta, amin teljesen ledöbbentem, hogy kár hogy a megrajzolt és megálmodott ruha nem olyan mint a modelleken, pedig akkor gyönyörű lenne. Éppen ezért vékonyak egyre jobban a modellek, hogy olyan legyen mint a papíron található ruha vékony, lenge vonalakkal.

2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

"Ma, a címlapokon mi van? Száj feltöltött, meg csináltatott mell, fenék, smink...stb.(Voksán kisasszony - csak példának)"


Talán , ha nem a playboyt olvasnád, akkor nem ezt látnád.Sohasem láttam még ilyen nőt egy normális magazin cimlapján..

2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Utolso, Te mit olvasol? Minden magazinban ilyen modellek vannak. Meg a tinnikben is. Ha nem szoltal volna, bolcs maradtal volna!
2010. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt észrevettétek hogy:

NŐI magazinon mi van: lengén öltözött nő

FÉRFI magazinon mi van: lengén öltözött nő


Miért nincs a női ujságokon csinos félmeztelen férfi? Manapság minden nő látens leszbikus? Vagy a Joyt/Maximát/Cosmót is titokban főként pasik veszik? Hülyék ezek?

2010. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Utolso,

Ez azzert van, mert a lengen oltozott nokkel tobb magazint adnak el. Sex eladja sajat magat.

2010. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A Playboyt nem olvasni kell, azt nézegetni!
2010. aug. 7. 15:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem én hogy a szex eladja a magazint.Épp ezeaz. Könyörgöm egy nőnek miért egy másik női testtel árulják?

A legtöbb nő a pasikra gerjed nem? Az lenne logikus hogy szexis pasik legyenek rajta...

2010. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem mert a nok nezegetik a photoshoppozott noket a magbe, es ok is "olyanok" akarnak lenni. Olyan ruhat, olyan alakot, olyan feltoltott szajt, stb. Na meg tudod, az ilyen rovatokat, hogy "Igy fogytam le 10 kilot". Megveszed a magazint, nincs benne dieta ,stb, csak "tornazott, zoldsegeken elt". Na persze olyan alak, hogyha 10 kilot tenyleg lefogyott volna, mar korhazban lenne. Na meg azert, hogyha allitolag a ferfiaknak ez a lengen oltoott csaj az idelajuk, hat akkor nekem is olyannak kell lenni, de hogy? "Meg kell venni a magazint!"

Azt hiszem csak a Cleo maradt a szamunkra. Habar eszrevetted, hogy a pasik mar ott sem olyan "hot-ak"?

2010. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos mindenhol nők vannak:( Mert hímsoviniszta ez a világ. A pasik meg nem árusítják magukat meztelen ribancként, pedig pont hogy ők a legnagyobbak...


Jó lenne, ha bevezetnénk a Playgirl-t. Meztelen pasik :D:D

az már igazi lenne! Szerintem sok nők kíváncsi lenne rá, már a nők sem olyan prűdek!

2011. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!