Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az egri...

Mi a véleményetek az egri Cosmos City eladóiról?

Figyelt kérdés
Agria Parkban van, az emeleten. Azt ne írjátok légyszi, hogy ilyen meg olyan gagyi ott a ruha, mert tudom, hogy ez sokak véleménye. Az eladókra vagyok kíváncsi.
2010. aug. 6. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
öregesek, kiéltek. miért?
2010. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz cuccok vannak ott, vagyis azt mondanám, hogy az én pénztárcámnak megfelel. Az eladókról annyit, hogy akárhányszor voltam ott, csak voltak maguknak. Nem nagyon foglalkoznak szerintem a vásárlókkal, bár én nem is igénylem.
2010. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.Én sem igénylem,de nem foglalkoznak velünk.Amúgy meg átlag eladók.Unják a munkájukat.De a kasszánál normálisak.
2010. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már kezdem megszokni hogy ilyenek..Egerben sok eladó bunkó, de persze vannak kivételek is.

Ma is bementem az egyik kisállat kereskedésbe, mert hörcsögöt szeretnék venni, de csak miután hazajöttünk a nyaralásból...És az a nő olyan bunkó volt velem...

Pesten érdekes..Ott a plázában nem volt rám való cipő és egy másik plázából hoztak át..És ott mindig kedves, segitőkész eladók vannak.

2010. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom kedves kérdező Te is ott dolgozol, ugye? különben nem pontoztál volna le....eheh
2010. aug. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves Utolsó! Nem, nem dolgozom ott, és még csak nem is pontoztalak le. Nem értem egyébként sem, hogy honnan veszed, mert bár én mindenkit felpontoztam, de nem is látok itt százalékokat egyáltalán.
2010. aug. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!