Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt hogy kell? gondoltam...

Ezt hogy kell? gondoltam kipróbálom a.

Figyelt kérdés
100ft-os boltban vásárolt gyantát. tegnap meg is vettem a neve Helén gyanta, ez egy kis fém tégelyben van hozzá egy kis falapkával. Az eladó azt mondta ezt így lelehet húzni nem kell hozzá textil.Csak azt nem tudom miben és mennyi időre kell melegíteni hogy használható legyen.
2010. aug. 6. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs a dobozon használati utasítás?
2010. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lábásba bele a gyanta felmeegít fapálcával ráken alábra(vagy amit gyantázni akarsz)kicsit hagyod keményedni aztál lerántod
2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem írt erről hogy mégis miben és mennyi ideig kell melegíteni biztos azért mert 100ftosban vettem.

Köszi a választ a lábasba csak simán tegyem bele vagy forró vízbe??? bocsi csak nem igazán vagyok jártas ebben

2010. aug. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!