Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta? Gondoltam rá...

Intim gyanta? Gondoltam rá hogy kipróbálom, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés

gondoltam rá h kipróbálom a meleg gyantát,és lenne egy pár kérdésem:D

1.:hideg vagy meleg gyantával csináljam??

2.:melyik az a márka ami megbízható??mennyibe kerül??

3.:nagyon fáj??vagy elviselhető??

4.:hogy használjam:??


2009. júl. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem először mindenképpen kozmetikussal csináltasd, egyedül bele ne kezdj, ha még nem csináltad sose!!! Nem fáj (annyira), csak ha nem vagy elég óvatos, akkor könnyen baj lehet. Jó, ha először megfigyeled, hogy csinálja a "mester" :)
2009. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1300-2000 forint körül van, kozmetikusnál.Én is ajánlom, hogy előbb ott csináltasd, mert nem egyszerű. Igen,fáj. De a kozmetikusnál kiméletesebb.
2009. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én borotválom pedig kozmetikusként keresem a kenyerem......

n1

2009. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat=DDDD


hát én is gondoltam a kozmetikusra csak az a baj h anyu nem engedi...azt mondta h csak magamnak csinálhatom =S

eddig én is borotváltam de gyorsan visszanőtt és ez nagyon zavar:S

2009. júl. 29. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukádnak nem kell erről beszámolnod, ez nem bűnös dolog! Amúgy meg nem hiszem, hogy inkább azt választaná, hogy vihet be a kórházba, mert lerántottad a bőrödet is a gyanta csíkkal együtt! Ezt kozmetikusra kell bízni! A hideg gyanta erre a területre nem jó, nagyon gyenge és semmit sem ér, csak fájdalmat okoz. Meleg gyantánál mindegy a márka. A fájdalom az első alkalommal nagy, de kibírható, utána már nem gáz. Nekem a kozmetikus 800 ft-ért csinálja a teljes fazongyantát, és kb 15 perc. Magamnak elől meg tudom csinálni, de alul nem! Nem egyszerű saját magunknak fájdalmat okozni. Semmiképp sem magadnak csináld!!!!!!!!!!!!! A borotvát tényleg el kell felejteni, mert egyáltalán nem tartós, szúr és erősödik a szőr. Nekem 1 év gyanta után nagyon kiritkult a szőr.
2009. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!