Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit használjak hónalj izzadásr...

Mit használjak hónalj izzadásra, kellemetlen szagra?

Figyelt kérdés
bármilyen stift-el, vagy deo-val kenem egy két órán belül már foltos a ruha és kellemetlen szagú.
2010. aug. 6. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a parfümériás cuccok sz*rt se érnek :S Én is használtam mindenféle cuccot, stift-től kezdve a spray-ig. Amint melegem lett már bűzlöttem. Nem rég kezdtem használni egy "sol. antisudor" nevű készítményt. Patikában lehet kapni, ott is két féle fajta van: van Naturlandos, vagy amit a gyógszrészek készítenek a patikában. Én az utóbbit hsználom, bár Naturlandosat is próbáltam (tök mindegy, ugyanolyan mint a kettő.) És ez használ, a hónaljamat ha beecsetelem ilyen kis vattapamaccsal egész nap nem izzadok. Igazából minden este fürdés után szoktam. Próbáld ki! Mellé használhatsz még deokat illtosítani mondjuk. Garantált az eredmény :) És itt láthatod, hogy csak 355 Ft:

[link]

2010. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy lány vagy fiú vagy ha lány vagy akkor a secret key-t ajánlom nekem nagyon bevált de ebből is csak a cream alapú aminek lukacsos a teteje ha fiú vagy bocs nem tudok mit mondani
2010. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

énis a naturlandosat használom.de nem jó minden napra mert eltömíti a pórusokat, végülis azért nem izzadsz tőle.meg nekem nemtudom pár nap után mindig csípte amikor fölkentem :| szal azért se nagyon használom sűrűrn. csak ha kell :'D

de azért vedd meg teis.és olcsó is :D

2010. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem,ha egyik sem vált be,kérd a patikus tanácsát!

Az ilyen cuccok sokkal hatásosabbak szoktak lenni általában.

2010. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj rám halgass csak

Solutio Antisutorica : izzadásra (gyógyszertárban megtudod venni és gyik-en is sokan olvashatsz róla ha beírod a keresőbe)

Dove spray: kellemetlen szag ellen


amíg erre nem jöttem rá úgy izzadtam hogy nem mertem szines cuccokat felvenni és semmi nem volt jó rá

aztán kipróbáltam a solutio a.-t és azóta semmi izzadás!! de a kellemetlen szag megmaradt egy kicsit azt meg dove-val palástolom :D

próbáld ki hidd el jó lesz

2010. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!