Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi gondoltok jessica jarell-rő...

Mi gondoltok jessica jarell-ről? (link)

2010. aug. 5. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de így képek alapján aranyosnak tűnik, a zenéje is jó a maga műfajában csak én nem nagyon szeretem ezt a műfajt.:)

Inkább hardcore-t hallgatok.:D

2010. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és különleges, de a zenéje abszolút nem jön be, nem az én stílusom.
2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami "csodaszép" a műhaja az almost love című klipjében.

Alig gáz,hogy az elején leér a válláig a klip közepén meg már derékig érő göndör haja lesz.

2010. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

nekem a hangja a csajnak nagyon tetszik főleg az overboard cimü számban http://www.youtube.com/watch?v=x2Gdh6lRzMo !!

az arca meg a haja valami csoda széép :)

a számai is tök jók igaz annyira nem az én stilusom,de meg hallgatom és tetszik P

a teste az nem valami.és ahogy "öltözködik" az iy nagyon tetszik. :)

2010. aug. 5. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy meg erőltetted magad és válaszoltál.de szerintem nem erre vagyok kiváncsi. :)

k..va eredeti vagy.

2010. aug. 8. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

mivan a testével? XD

mert ezt irtad:a teste az nem valami


amugy én szeretem a számait és aranyos lány ;)

csak nem egy vékonyság de ez nem is baj.

2010. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogy nem egy vékonyság???? Úristen, hát anorexiásnak kell lenni, hogy valakire azt mondják a mai fiatalok, hogy szép vékony???? Ne haragudj, de nem értek ezzel együtt. Nagyon is csinos. Sok lány örülhetne, ha ilyen alakja lenne!
2011. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!