Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányról akinek nagyon vastag és dzzumbulyos a szemöldöke és a körmei rágottak csúnyán lakkozottak?:D Mert a barátnőmnek ez a rövid leiirása, és egyátalán nem érdekli a külseje.. haja is őserdőbe áll..Szeretném ha kicsit ápoltabb lenne.. Mit mondjak neki, h ne sértsem meg?:S A szemöldökét egyszerűen lehetetlen kiszedni, egy normál embernek.., de nem megy kozmetikushoz.. azt mondta megy, de szerintem nem is fizetik ki neki a szülei.. 15 éves.



14/L


2010. aug. 5. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én se járok kozmetikushoz, mert egyszerűen nem lehet egy megbízhatót találni, nagyon megszedi hiába mondom, hogy csak a feleslegeset meg ne nagyon, akkor is vékonyra szedi ki a szemöldökömet. Nekem az az undorító ha valakinek cérnavékony a szemöldöke, vagy még akkora se. Sokkal szebb számomra egy természetesen vastag szemöldök.

A körömrágásról meg nehéz ám leszokni.:D Ezt is magamon tapasztaltam..

Hát a hajával meg csak valamit kéne kezdeni, mert az tényleg igénytelenség ha kócos, mármintha úgy járkál el valahova, mert otthon nekem is néha szokott kócos lenni nem mindig van ám kedvem kifésülni.:D

2010. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!