Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hajhab tényleg károsítja a...

A hajhab tényleg károsítja a hajat?

Figyelt kérdés
Jelenleg egészséges hajam van, de heti 2x szeretnék hajhabot használni formázás céljából. Nem szeretném ha kiszárítaná. Nem szárítom a hajam, nem vasalom, nem festem. Szóval nem száraz a hajam egyáltalán. Használok pakolást, hajvégápolót és hajolajat. Szerintetek ezek mellett tönkremehet hajhab használata miatt? Gondolom ez a hajhab minőségétől is függ. A taft az mennyire jó? Vagy esetleg más minőségi hajhabot tudnátok ajánlani?
2010. aug. 5. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
No paraa....attól,hogy heti 2x hajhabot használsz...semmi baja nem lesz.. :D
2010. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. aug. 5. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száraz a hajam és minden mosás után használok hajhabot. Attól sokkal szebb, fényesebb és kezelhetőbb lesz. Szerintem a tiédnek sem lesz tőle semmi baja. Amúgy én Taftot használok, és nagyon elégedett vagyok vele. ^^
2010. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sőt ha még olyan az uv sugárzástól is véd
2010. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is használok hajhabot. Én olcsóbb fajtát használok, de használtam már nagyon drágát is, de szerintem mindegy milyen márkájut veszel, mert különbség nem nagyon van. Max annyi, hogy az egyikben több vitamin van vagy ilyesmi, mint a másikban. Nekem nagyon bejön. Szóval bátran használd:)
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, nem karositja.. persze az sem mindegy milyet hasznalsz.. a tft szerintem annyira nem jo.. probald ki a syosst es aniveat, valamint tigit..na ezek tenyleg jok..
2010. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2010. aug. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!