Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés a hason? 17/L

Szőrtelenítés a hason? 17/L

Figyelt kérdés
..a köldököm alatt van néhány sötétebb szőrszál ami egyre jobban zavar, párszor borotváltam..csak furcsa, hogy fölötte meg van néhány pihe szerű szőrszál.. most amig igy nyár van ajánlatos(köldök alatt-fölött ) borotválni néha vagy nagyon megerősödik??
2010. aug. 4. 21:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az oké, hogy nem kell túlzásba vinni a borotválást, de nem lett túl sötét a szőr? :/
2010. aug. 4. 21:46
 12/17 anonim válasza:
De igen, nagyon megsötétedik. Borotvát soha, főleg ne hasra! A csipesz vagy gyanta oké
2010. aug. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
már első alkalom után is ? :O
2010. aug. 5. 21:45
 14/17 anonim válasza:

A borotvát azt nagyon gyorsan felejtsd el!!!!

Csipesszel szedd ki! Ha a pihe is zavar, akkor gyanta vagy epilátor!Én a hasam alatt csipesszel szoktam, a többit gyantával!

2011. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
...vagy szőrtelenítő krém.
2011. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdeztem, nem láttam a kérdésed (nem linkelte a hasonló kéréseknél) én leborotváltam, és valóban megerősödik, most már gyantázom. De engem így is idegesít.
2011. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Epilátorral végig mentem a problémás területen, szép lett, sokáig tart, és nem feltünő, amikor visszanő. Érdekes, hogy nem olyan fájdalamas, mint amilyenre számít az ember.
2011. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!