Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítés a hason? 17/L

Szőrtelenítés a hason? 17/L

Figyelt kérdés
..a köldököm alatt van néhány sötétebb szőrszál ami egyre jobban zavar, párszor borotváltam..csak furcsa, hogy fölötte meg van néhány pihe szerű szőrszál.. most amig igy nyár van ajánlatos(köldök alatt-fölött ) borotválni néha vagy nagyon megerősödik??
2010. aug. 4. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne borotváld, attól, ahogy írtad is, csak megerősödik:S

A sötétebb-hosszabb szálakat húzd ki. Nekem is vannak sötétebb szálak a hasam alatt, de nem olyan feltünő, neked nagyon feltünő?

Sajnos ebben a témában nem vagyok annyira jártas, csak ennyit tudtam írni, azért remélem valamire mész velem:)

2010. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vegyél szőkítő szettet a dmben, keverd össze a papír szerint. alá kenj vazelint, vagy zsíros krémet, kend rá ezt a masszát és kiszívja... nem fog látszani
2010. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

sztem jobban jársz ha kiszeded szemöldökcsipesszel vagy epillálod vagy gyantázod. borotvától csak rondább lesz.

az viszont hülyeség, h megerősödik a borotvától, csak gyorsabban fog nőni tőle, emiatt látod úgy, mintha megerősödne.

22/L

2010. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

...sajnos eléggé feltűnő és nem tudom, hogy máról-holnapra mit kezdjek vele :/


..és mivel a "máról-holnapra" szavak érvényesek ebben a történetben nincs lehetőségem szőkítésre, pedig gondoltam rá..de most hirtelen jött ez a egész és valamit kezdenem kell vele, de nem tudom mit.. :/

2010. aug. 4. 21:39
 5/17 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesz. nekem egyetlen egy darab fekete szőrszál nő ki mindig a köldököm alatt...halálkomoly:D
2010. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szedd ki szemoldokcsipesszel a sotet, erosebbeket, a pihe szeru meg szerintem senkit se zavar, de ha teged igen, akkor egyszer nyugodtan leborotvalhatod
2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mázlista.. (:
2010. aug. 4. 21:41
 8/17 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesszel szedd ki:)
2010. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem a lapockámon van egy fekete szőrszál... és akárhányszor kiszedem mindig visszanő...:S:D

annyira irritál:D

2010. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős a szőröm ott sajna. Ha van időm, akkor csipesszel kiszedem, de ha nincs, akkor sajna borotva. Nem kell túlzásba vinni, ennyi :)
2010. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!