Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsem a hasamat?

Hogyan szőrtelenítsem a hasamat?

Figyelt kérdés
Annyira zavaró, sokkal szőrösebb vagyok mindenütt mint a kortársaim. (16/F) és nem merem sehol levenni a pólómat még strandra se nagyon járok. :( Elkezdtem borotválni de attól állítólag erősödik nem tudnátok valami praktikát mondani ? És hogy van e valami praktika borotválásnál hogy rendesen csináljam, vagy felejtsem el ? UI : nincs 100.000-forintom véglegesre.
2010. aug. 4. 17:22
 1/7 anonim válasza:

Szerintem menny el gyantáztatni! Akkor elvileg nem is lesz olyan sűrű, ha visszanő és tovább tart. Én is járni fogok majd, de még tolom egy kicsit... mert annyira nem szőrös a hasam. :)


17/F

2010. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és te mázlista vagy :D
2010. aug. 4. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is nagyon szőrös vagyok és többnyire borotválom. Néha elmegyek kozmetikushoz és legyantáztatom,de nálam az sem annyira tartós,max.8-10 nap,úgyhogy nekem a borotválás vállt be,igaz gyakran kell. Most próbálkozok epilátorral.
2010. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike szépen ez hasznos. Végül is én is kipróbálom az epilátort ha más előnye nincs is legalább sokkal gyorsabb és nem kell tökölni. köszi szépen. Már csak az érdekelne h hol tudnék venni (márkaüzletek) és kb mennyiért ien középkategóriára gondoltam kezdésnek.
2010. aug. 4. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

17:35 vagyok!

Én a barátnőm Braun Silkepiljével szedtem le,ez egy régi modell,akkor olyan 6 ezer volt.Szinte minden műszaki boltban kapható epilátor,nézz egy közép árkategóriásat,szerintem 10 ből kijön,de előbb azért érdemes kipróbálni anyukáét,barátnőét,mert elég fájdalmas ám a felsőtesten.

2010. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A vegleges nem 100k te kis buta...Ha ezen gondolkozol nemgondolod h kicsit guglizhatnal is?!


Vegleges has+mellkas=24k ;))

2010. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek élnek rendes emberek is a földön! :D
2010. aug. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!