Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! Szőrtelenítenétek...

Őszintén! Szőrtelenítenétek akkor is, ha elfogadott lenne a szőrösség a mai világban?

Figyelt kérdés

Ki az, aki csak a társadalmi elvárások miatt teszi és ha tudja, hogy nem kell menni sehova nem szőrtelenít?

Miért igénytelenség a szőrösség?

Lány vagyok egyébként és többször is megfogalmazódott bennem a kérdés, annak ellenére, hogy én is “engedelmeskedek” a normáknak. Ha gáz dolog, amit el kell távolítani akkor miért így vagyunk teremtve? Igazságtalan egyébként:D


2020. aug. 10. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet,hogy akkor nem. Ha nem megyek sehová így is szoktam hagyni kinőni, de nekem elég erős, sötét,emiatt elég látványos.
2020. aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mar nagyon beleivodott a tarsadalomba, hogy egy nonek szorteleniteni kell es ugy a szep. Annyira, hogy en is igy latom szebbnek es noiesebbnek magam, pedig egy nyug az egesz szortelenites.

Szoval en tovabbra is szortelenitenek valoszinuleg, mert nehezen tudnam mar megvaltoztatni ez a kialakult kepet a fejemben. Aztan lehet egy ido utann, ha senki sem szortelenitene es a ferfiak is ezt imadnak, akkor nem szortelenitenek en sem.

2020. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy divathullám előbb-utóbb kisöpri a mai szőrtelenség-mániát. Nem feltétlen hippi esztétikumra gondolok (persze az is előfordulat), hanem hogy mondjuk széles körben beivódik az emberekbe, hogy borzasztó egészségtelen (tökmindegy, hogy tényleg az-e vagy sem). Vagy ahogy öregszenek a már erősen szőrtelenítő generációk, a fiatalok egyre inkább az idősebbekhez kötik, öreges, lázadni kell ellene, stb.

Egyébként pl. szakállás férfi (főleg fiatal) sokkal több van, mint ötven évvel ezelőtt.

2020. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én intim részről és hónaljról leszedném (előbbi nagyon erős, és zavar is, kényelmetlen, a hónaljon meg szerintem nem olyan higiénikus, legalábbis nem “tiszta érzés”), de lábról és karról biztos nem. Sötétebb szőröm van, de nem egy dzsungel, a karomon pláne csak pár szál van, úgyhogy simá viselném, ha nem könyvelnének el emiatt igénytelennek.

Egyébként zárójelben: szerintem ha tényleg divatban lenne a szőrösség, sokkal többen hagynák meg, mint ahányan most bevallják. Most mindenki azt mondja, hogy biztos szőrtelenítene, de pár éve még érdekel módon senkit nem zavart... :)

2020. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hónalj és fanszőrzet tutira menne, kizárt hogy bozontos legyek. A lábamat talán hagynám.
2020. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!