Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén! Szőrtelenítenétek...

Őszintén! Szőrtelenítenétek akkor is, ha elfogadott lenne a szőrösség a mai világban?

Figyelt kérdés

Ki az, aki csak a társadalmi elvárások miatt teszi és ha tudja, hogy nem kell menni sehova nem szőrtelenít?

Miért igénytelenség a szőrösség?

Lány vagyok egyébként és többször is megfogalmazódott bennem a kérdés, annak ellenére, hogy én is “engedelmeskedek” a normáknak. Ha gáz dolog, amit el kell távolítani akkor miért így vagyunk teremtve? Igazságtalan egyébként:D


2020. aug. 10. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, szőrtelenítenék
Nem szőrtelenítenék
43 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szőrösség, hanem a mosdatlanság, a koszosság az igazi igénytelenség. És ezt férfiként mondom, akinek ugyebár csak a simára borotvált nőknek kéne tetszeniük...
2020. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Én igen, mert zavar magamon a szőr, nem érzem se higiénikusnak se komfortosnak magam.
2020. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom. Csak mindig az alap igényességhez sorolják a szőrtelenítést.
2020. aug. 10. 22:45
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Én is szőrtelenítenék akkor is, mert nem érzem magam komfortosan ha nem vagyok szőrtelenítve.
2020. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 TheElmorGhost válasza:
75%
Én is gondolkodtam ezen.Szerintem el lett szépen mondva csésze a világ. Jobb lenne ha mindenki úgy lenne tökéletes nek látva és el fogad a ahogy született. Szőrrel és minden "hibával".
2020. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem. Világos szőke és nagyon világos barna szőreim nőnek. Ha nem szólna meg érte senki, akkor nem szedném le.


Furcs sztori: a kórházban a nőgyógyászaton van egy orvos, aki szinte minden alkalommal idegesen beszól, hogy minek kell szőrteleníteni, elmagyarázza minden alkalommal, hogy az miért nem egészséges stb.


Egyébként én is úgy gondolom, hogy ha nem lenne a szőrnek funkciója, akkor nem nőne rajtunk. Na mindegy.

2020. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy gondolkozzatok csak el: ér ennyit azok véleménye, akik megszólnak érte?
2020. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem az elvárások miatt szőrtelenítek és nem is mindig szőrtelenítek. Azért szoktam, mert nekem épp jobban tetszik vagy kényelmesebb. Pl. a pénisz nagyobbnak tűnik tőle, a hónalj pedig szőrrel könnyebben büdösödik, fürdéssel is.

De, volt már olyan barátnőm is, aki konkrétan megkért, hogy ne borotváljam le semmim, mert szerinte úgy férfiasabb.

2020. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
biztosan nem
2020. aug. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De eleve alig havi 2x borotválkozok, mert egyszerűen a bőröm nem bír semmi féle szőrtelenítési módot.

Ha hosszú, akkor már zavar engem is, amúgy le tudom sz@rni :D

2020. aug. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!