Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZerintetek is rossz ez a...

SZerintetek is rossz ez a haj? (kép)

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésben nagyon sokan írták, hogy csúnya az ilyen hosszú haj, én viszont ilyenre akarom megnöveszteni..Ne tegyem? Akkor milyen szerintetek a szép hosszú haj? Köszi a válaszokat!


[link]


2010. aug. 4. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy kicsit boszorkányos :D
2010. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem rossz haj,de nagyon valószínű,hogy neked nem ilyen lesz hacsak nem pontosan ilyen a hajad..

Számít a hajtípus is..Ha vékony szálú és kevés akkor nem lesz ilyen.Ha vastagszálú és sok akkor sem..

2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
szerintem tök jó
2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
nemtudom ti hogy vagytok vele de nekem nem jön be a nagyon hosszú haj ami deréknél hosszabb... nemtudom miért... nekem a szép hosszú haj az derék fölé ér :)
2010. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
úúúú én nagyon gerjedek az ilynekre nekem nagyon teccik csak ne legyen zsíros sztem naon sexy
2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Ezt a hosszúságú hajat évekig tart megnöveszteni, addig százszor megunod majd. Ráadásul ehhez igazán jó minőségűnek kell lennie a hajadnak, nem vékonyszálúnak, nem hullámosnak, és hiába hosszú a haj, ha töredezett a vége, zsíros a töve (mert nem fogod kétnaponta mosni, az tuti). Suliba (gondolom fiatal vagy) úgysem hordhatod leengedve folyton, tesiórán zavar majd, ha meg folyton felkötve hordod, akkor bőven elég, ha max hátközépig ér. És a hajhagymáidnak is jót teszel azzal, ha nem hagyod, hogy ekkora terhet cipeljenek, mint amekkorát ez a hajhossz jelentene.
2010. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Nekem sokáig volt ilyen hosszú hajam, csak sok volt vele a gond. Aztán meguntam és levágattam :)
2010. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Miért írjátok, hogy ez jó minőségű haj? Rettentően vékonyszálú már csak ránézésre is. Ha vastagszálú lenne, dúsabb lenne. De ez csak össze van kócolva. Mellesleg a rövidebb, de dúsabb haj sokkal szebb.
2010. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Képet esetleg nem tudtok?
2010. aug. 4. 14:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont ilyen hosszú, csak göndör és dúsabb, mindenki azt mondja rá, hogy gyönyörű, de rettentően sokat kell vele törődni, és van egy mélypont, ahol azt fogod érezni, hogy most aztán levágatom. :S

addig rövid hajúnak fogod látni, azután hosszú hajúnak. ezen kell túlesni, eddig kell eljutni, utána nincs gáz. :)

2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!