Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műköröm - mellette,...

Zselés műköröm - mellette, vagy ellene? És miért?

Figyelt kérdés
Várom mindenki válaszát, akinek már volt ilyen, és azt, hogy mik a tapasztalataitok vele..
2008. nov. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

ellene!!

ok:

ha lenő ami nem sok idő olyan 2 hét és akkor nagyon csúnya

drága

elsárgulhat alatta a köröm

ha nem elég nagy a körmöd akkor nagyon dundira csinálják meg és azért hogy téleg szép legyen amint elkezd lenőni akkor újra kell töltetni ami nagyon drága mert olyan 2 hét alatt lenő annyira hogy csúnya legyen

alá megy a kosz ami undoritó amikor látod hogy tiszta kosz alulrol

mellete:szép ha mindig töltve van és szépen ki van lakkozva

2008. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

nekem még nem volt de az egyik ismerősömnek igen és történt vele egy baleset belekapott valamibe véletlen és kiszakadt az egész körme egészen az újja feléig, ugyértem felszakadt az ujján a bőr a körme meg műkörmöstől együtt felfelé állt

rem érthetően irtam le

én már csak ezért nem ajánlom

2008. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem zselés és csak az. Én körmösöm úgy rakja fel, hogy nem látszik ha elkezd nőni. Az öt év alatt egyszer sikerült neki úgy felrakni, hogy a lenövés észrevehető volt, akkor elmentem és összecsiszolta. Olcsóbb mint a porcelán. Porcerlánt odaütöd valamihez, koccan, aztán már törik is. Zseléssel én már az első felrakást követően kertet ástam, meg földet túrtam kézzel. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele.

Ja, porcelán barátnőmenk leszakította a körmét, mikor beleakadt a hűtőajtóba. Nekem is volt már több ilyen defektem, de csak maga a műköröm szállt le, a körmöm maradt.

2008. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos én műkörmös vagyok!Én is úgy rakom,hogy nem látszik a lenövés!Nem a saját köröm hosszától függ,hogy mennyire "dundi" a műköröm!Pici körömre is lehet szép vékonyat tenni!Ha jól csinálják,nem sárgul be a sajátod!Alul pedig polírozóval minden alkalom után lehet tisztitani!4-5 hét után jönnek a vendégeim tölteni,de a lenövésen kívül semmi bajuk a körmöknek,pedig van aki háziasszony, mos,főz, takarít és van aki pl:felszolgáló,aki szintén igénybe veszi őket!
2008. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó:mennyiért csinálod?

töltés eleve a felrakás?

2008. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erdekes temakat dobtok fel:) en kinem allhatom a hosszukormoket,nemhogy a mukormoket es melleje meg zseles is legyen:)))) nem tetszik.na jo hat en hosszu kormokkel szulettem szerencsemre nem kell az ujjamhegyemnel hosszabbra neveljem,de ha nem igy volna sem rakatnek mukormoket.
2008. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!