Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy modellválogatáson hátrány...

Egy modellválogatáson hátrány 1-2 plusz kiló?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és egy modellválogatás 2. fordulójára készülök. Szerintetek probléma 1-2 plusz kiló? Ha leülök akkor van csak egy pici hurka a hasamon.
2010. aug. 4. 12:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
igen
2010. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

12 évesen modellnek?Ehhh...Gyerek modellnek mennél?

Tanulj inkább,az legalább hasznos valamennyire...

2010. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első válaszoló nem értehez ehhez a szakmához :D

Minél hamarabb kezdp vki annál jobb..

amúgy hát nem tudom...valamennyire biztos az... énis most megyek egy válogatásra de rajtam is van felesleg

2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jajj..nem első hanem 2. :D
2010. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.nak: 1 óta kitűnő a bizim, csak matekból és bioszbol kaptam 4est. a tanulásban nem lenne akadály.
2010. aug. 4. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

12 évesen el is várható az 5ös bizonyítvány!!!!

Ha felnőtt modellek között jelentkezel úgy sem lesz semmi esélyed, 12évesen még semmi nőiesség nem szorult beléd és általában ilyenkor még hordóhasúak a lányok.

Dehát mostanába boldog boldogtalan modellkedni akar. Álomországban éltek aztán majd mehettek a teszkóba pénztárosnak vagy takarítónak.

2010. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Népművésznek készülök, továbbtanulásra szeretnék egy kis pénzt félretenni mert nem mindenkinek telik rá. Kamaszmodellként mennék.
2010. aug. 5. 12:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegény Kérdező! Most miért bántjátok? Azért mert neki megadatott, hogy modellkedjen? Szerintem sokkal fontosabb, hogy arányos legyél, és szép arcod legyen. Egy kis hurka az nulla, főleg hogy csak akkor látszik, ha leülsz! De ígérd meg, hogy ezért nem kezdesz el fogyózni! :D
2010. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de azt mondom, próbáld meg, veszteni nem vesztesz vele semmit!
2010. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mintha tanulással hú de gazdag lehetne az életbe... miért is a sok dobozcipelő diplomás ember...


Nyugodtan kezdj neki a modellkedésnek, megmondják ha van adottságod hozzá, és a kinézet is stimmel akkor hajrá! Alakul majd magától úgyis.

2010. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!