Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a női vagy a...

Szerintetek a női vagy a férfi test a szebb?

Figyelt kérdés

Nemet se írjatok mert ez attól nagyon független és mindegy is.

Természetesen mindkét értelemben teljesen átlagos, fiatal testalkatot veszünk, tehát nem alacsony vagy dagadt - hogy megmaradjon az esélyegyenlőség.



2020. aug. 1. 15:17
A kérdező szavazást indított:
férfi
női
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs különbség, egy egészséges, ápolt test szép, mindegy, melyik nemhez tartozik az illetö.
2020. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Az interszex és transz testek tetszenek nekem a legjobban. (Nem fétis, én is a tábort gazdagítom.)


A periszex cisz férfiak és periszex cisz nők teste csak bizonyos formában tetszenek. Nőkben az izmosabbat kedvelem, férfiaknál pedig a kifejezetten nőieset.

2020. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mindkettő bejön, ha egészséges, ápolt és sportos.


Pasikból inkább az izmosabb, tagbaszakadtabb, nőkből pedig a vékonyabb, törékenyebb testalkat tatszik. Es mindkét nem esetében az alacsonyakat (férfiaknál max 175 cm, nőknél max 165 cm preferálom)

2020. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hol esélyegyenlőség az, ha kizárod azokat a típusokat amik nem felelnek meg a társadalom és média által megszabott "tökéletes" alkatnak?
2020. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Nem tökéleteset mondtam hanem átlagosat! Ha ezt nem jegyzem meg akkor valakik elképzelhetnek 60+-os hordó papikat, és/vagy fiatal bomba nőket, és az úgy már se nem játék, se nem egyenlő.
2020. aug. 1. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy ferfi test szebb, mert en undoritonak tartom a noi intim reszt...
2020. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Habár nem érdekel senkit, ugyanez a véleményem!:D Csak sajna én nem szavazhatok:D
2020. aug. 1. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:

7.

Most akkor csináltál egy kérdést azért, hogy kiderítsd, hogy van e más is akit taszít a p*na? :D

Nem lett volna egyszerűbb megnézni egy statisztikát a melegek arányáról a lakosságban? :D

2020. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. aug. 1. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi még 70 felett is tud egyben lenni,igaz egy női is csak megszámlálhatatlan plasztikai beavatkozással.

Az állatvilágban is a hím a szebb, nálunk pedig nem véletlenül kezdődik a személyiszám 2-el a nők esetében, mert a férfiak a teremtés koronái.

F.

2020. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!