Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miből, milyet és mennyit...

Miből, milyet és mennyit vesztek magatoknak tanévkezdésre?

Figyelt kérdés

Itt gondolok pl:tanszerek,milyet,mennyit szoktatok venni és mit hordotok magatokkal a táskába ami nem tanszer (pl.szemceruza)???

18/L


2010. aug. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kb 15-20 vonalas spirál, 10 sima spirál, 2 kockás:D 1 ének füzet... pár toll, radír, ilyenek... nem kell ott nagybevásárlást tartani. és én általába szemceruzát, alapozót, és... olyan dolgot ami csak nőknek kell. (szal tampon xD) Na kb ennyi:D 16/L
2010. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tanszerekből:tollak: 10db

füzet: 10 db

kb ennyit szoktam venni, de am 5000 ft ből bevásárolok magamnak sőt még van amikor sok is.

hátnálam mindig van szemcerka,szájfény,fésű kb ennyi.+ még ruhák.

2010. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van suliba szekrényem szóval könyveket beviszem, és csak ha tanulni kell valamelyikből azt hazaviszem és tanulok belőle.

Füzetekböl mindig többet, mert lehet ugye hogy betelik, meg nem olyan kell, és hisztizik a tanár meg ilyenek.

Hát viszek magammal annyit ahány óra van. De van amikor egybenyitok egy füzetbe 2 tárgyat :D


Nem tanszer: Tolltartóban van szemcerka, cataflam, ilyen kinai balzsam(az a kis kerek), penge(ollóm elveszett), ajakápoló, körömreszelő,púder hozzá ecset szemöldökcsipesz. Ikeás só, cukor, kanál XD

Táskába: dezodor,kézfertötelnitő, kézkrém napszemüveg... meg ami még belekerül. :D

17L :D

2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 db spirál füzet,ének füzet,tolltartó ez kb.5000 ft-ból,aztán 7-8 ezer körül van a táska,ruhákat pedig 20 ezerért szoktam szeptemberre venni.

suliba szemceruzát,összecsukható fésűt,egy korrektort és egy kistükröt hordok magammal.

2010. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Toll: 2-3

Cceruza: 2-3

Füzetek: 10

Radír. 3-4

És korrektort, ajakápolót, és szempillaspirált viszek magammal.:D

2013. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!