Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan krém,...

Tényleg létezik olyan krém, amitől nemfog fájni a tetoválás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőccsel kell kenni miután megcsináltattad, mert az segíti a seb gyógyulását. De olyanról nem tudok amit nem fog fájni....
2010. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tetoválás előtt kell bekenni ezzel a krémmel a bőrt.
2010. aug. 3. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen de a nevét nem tudom néhány tetováló stúdió oldalán írják is.
2010. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lidokain?
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet az a hatóanyag, de ez valami német krém.
2010. aug. 3. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem is lidokain. De olyan spray-be is van. Nekem a köldök piercingnél azzal csinálták. Nem segitett semmit :D Tetkónál meg nem volt már ilyesmi. Am sztem hülyeség h egyáltalán nem fog fájni, estleg csak kevésbé. De am is, sztem simán ki lehet birni :) (Tapasztalat ) :)
2010. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél valamit, akkor kibírod a fájdalmat is. Amúgy nekem nem egy tetkós mondta hogy nem érdemes fájdalomcsillapítót rákenni mert 1. nem hat sokat 2.a festéket se lehet olyan szépen felvinni. Amúgy végig keni vazelinnel pl az én tetoválóm meg fertőtleníti, és az hűsítí, szerintem több nem kell, kilehet bírni :)
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!