Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantán és borotván kívül mit...

Gyantán és borotván kívül mit tudnék használni szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Gyors és hatékony módszert szeretnék, de sajnos a karom allergiás a gyantára, borotválni pedig nem akarom, mert gyorsan visszanő és csak erősödik a szőr...

17L



2020. júl. 27. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. epilátort, de én a helyedben a cukorgyantának is adnék még egy esélyt, ha azt nem próbáltad
2020. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért ezt így kijelenteni, hogy allergiás vagy a gyantára, kissé elhamarkodott. Egy átlagos kozmetikai webshopban legalább 10 féle gyantát kapni, arról nem beszélve hogy nagyobb szalonok saját recept alapján keverik a gyantájukat.


Öcsém nemrég vett philips one blade-et, azt mondta jó.


/a borotvától nem erősödik, ez tévhit/

2020. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A cukorgyantát is kipróbáltam, de ugyan úgy égési sérüléshez hasonló hólyagok lesznek tőle a kezemen. Illetve rendes gyantán belül is sokfélét próbáltam, de mindig ugyan az a reakció :(
2020. júl. 28. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Tévhit vagy sem sajnos a köldökömnél is sok volt a szőr így elkezdtem borotválni, azóta sötétebb és erősebb lett
2020. júl. 28. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolog van, amitől a szőr erősödhet, de konkrétan attól, hogy a bőr fölött egy éles eszközzel elvágod a szőrszálat -képtelenség-.
2020. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok...
2020. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még krémekről tudok... Mondjuk ha a gyantára allergiás vagy, akkor nem tudom, hogy a krémek is kiváltanak-e allergiát, valamint attól ha jól tudom tényleg erősödik a szőr és nem a legegészségesebb módszer, de ha az epilátor se jó akkor egy próbát megér, legalább fájdalommentes:)
2020. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Disznóperzselőt pl.
2020. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!