Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eddig csak gyantáztam, borotvá...

Eddig csak gyantáztam, borotvát hogy kell használni, melyik a legalkalmasabb fajta?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, három éve vagyok együtt a baratommal, szeretnénk tovább lépni a kapcsolatunkba, és ahoz leszeretném magam "mindenhol" szörteleniteni. eddig csak gyantat hasznaltam, hisz az tartosabb, es koptatja a szorzetet. viszont mindenhol nme lennek kepes gyantazni.. ugy h segitenetek lanyok, hogy kell hasznalni, milyen fajtak vannak, milyen arba.

2015. júl. 20. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól hogy lefekszel a barátoddal még nem kell leborotválnod az intim területet. Semmi szükség rá, szerintem nagy hülyeség lenne, főleg ha nem is az jön be neki.

De persze ha azt akarod mindenképp akkor veszel egy akármilyen 3-4 pengés borotvát + gélt és leszeded vele. Aztán bőrfertőtlenítővel is be kell kenni.

2015. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!