Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyünk egy elég...

Csütörtökön megyünk egy elég elegáns étterembe. Mit vegyek fel? Hogy sminkeljem magam? Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vékony,de kövér se,csak egy kis combom van.

[link]

ugyanilyen a hajam,csak gesztenyebarna és van benne pár vékony szőke melír,és elől több a frufru(egyenes,tömött)


2010. aug. 3. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2010. aug. 3. 10:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a ruhatárad, ezért nem tudom. (Nyilván valami elegánsat kéne...)

Szolid smink, de jól álljon, és szerintem fekete vagy barna, vagy mittomén, amilyen színű ruhát fogsz viselni, de inkább fekete.

A hajad: fogj hátra egy kicsit a "tetejéből", és azt úgy olyan csigásan tekerd fel, hátra. Az szerintem tökjó.

[link]

Ilyesmire gondoltam, csak olyan szalag nélkül.

2010. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyesmi összeállítások jók lennének:


[link]

2010. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyes féle hajaim szokott lenni amikor elmegyek valami elegáns helyre:

[link]

[link]

smink pedig:

[link]

[link]

2010. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél fel valami csini egyberuhát esetleg egy szolidabb magassarkúval:)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!