Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik évszak típusba tartozom...

Melyik évszak típusba tartozom ezek alapján?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni.

A hajam mogyoróbarna-sötétszőke közt van. Aranyos beütése van napfényben.

A szeme sötétbarna, vannak benne sárgás nagyon pici foltok, erős fényben szintén aranybarna.

A bőröm viszont eléggé világos (nagyon sokan mondják mindig hogy menjek már napozni..). De én sárgásnak/barackosnak látom inkább (még ha nagyon halvány is), semmiképpsem rózsaszínes.

A csuklómnál az erek fele-fele arányban lilák meg zöldek, máshol viszont mindenhol zöldek.

A tél evszaktípust mindenképp kizárom, de nem tudom eldönteni melyik vagyok. Szerintetek?



2020. júl. 19. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szemem*
2020. júl. 19. 20:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek alapján tavasznak tűnsz
2020. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem tavasz semmiképp nem
2020. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tavasz miért nem lehet?
2020. júl. 19. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne tavasz? Sötétszőke-világos barna haj arany beütéssel, azt írja a szeme is aranybarna, a bőre pedig világos, meleg árnyalatú és inkább barackos. Nekem ez eléggé tavasz típusnak hangzik. Max az ősz jöhet még szóba, nyilván leírásból nehéz biztosra mondani, de akkor inkább vöröses beütés lenne, nem arany + könnyebben barnulna.
2020. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet segíteni
2020. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ősz. A tavasz és az ősz "testvérek", a sötétségükben különböznek. A tavasz nagyon "átlátszó", pl. Nicole Kidman. Ritka a barna szemű tavasz. Általában kék, zöld, abból is a világosabb fajta, nem az a mély smaragdzöld vagy tengerkék, inkább ilyen vizezett zöld, kék.
2020. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is a szemszín miatt mondtam, hogy nem gondolnám a tavaszt, ahogy az előttem lévő írta
2020. júl. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen beütéssel még egy Lágy Nyár is lehetsz, szerintem.🤔

A nyár típus jellemzői keverednek az őszével, gyakori típus amúgy, de sokan Tavasznak titulálják. Amúgy a Nyár típusúaknál is gyakran előfordul, hogy vöröses csillogást kap napfényben a hajuk, viszont ettől még eléggé paradicsommadárnak néznek ki szerencsétlenek csutka vörös hajjal...😅

2020. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ezekhez nagyon hasonló a bőröm, szemem, hajam

2020. júl. 20. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!