Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én milyen évszak típusba...

Én milyen évszak típusba tartozom?

Figyelt kérdés

A hajam alapjáraton seszinü, kiskoromban szőke voltam, azóta sötétedik, most már inkább barnának mondanám, de egy korábbi festés miatt az alja ombrésan világosabb. A szemem többnyire zöld, de a pupillám körül barna. Végülis zöldes-barnás a szemem színe. A bőrszínem pedig nagyon fehér. Az alapozóknál általában a 2. legvilágosabb szokott jó lenni, a 0lás túl fehér már. Az arcom nagyon pirospozsgásos, ha túl hideg van vagy ha túl meleg, ha sportolok vagy ha iszok egy pohár bort mindjárt átmegyek mikulás stillbe és tiszta piros lesz az egész arcom.

Köszönöm előre is a válaszokat, sajnos nem tudom magam meghatározni!


2019. dec. 22. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nyár típus vagy, mint a magyarok többsége. Világos nyár talán a fehér bőr miatt. Hűvös pasztellszínek állnak jól. Kerüld a meleg színeket és a nagyon sötét, erős színeket.

Én is nyár típus vagyok. Ha bizonytalan vagyok egy színárnyalatban, a kezem ráteszem az anyagra. Ha sárgának, sápadtnak látszik a bőröm mellette, nem jó a szín. Ha üde rózsaszínesnek, akkor jó.

2019. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mintha rólam írtad volna a jellemzést :)) Szerintem nyár, és én is annak gondolom magam. Nézd meg facen Szemes Nóra személyi stylist-ot. Ő is nyár típus szerintem, lehet tőle lesni :) [link]
2019. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!