Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted szép ez a köröm?

Szerinted szép ez a köröm?

Figyelt kérdés

Én imádom!


[link]


2010. aug. 3. 07:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ez minden,csak nem nőies:)
2010. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért hány férfin láttál eddig ilyet? :)
2010. aug. 3. 12:20
 13/16 anonim ***** válasza:
A nem műkörmöt viselők nevében üzenem, hogy ha van műköröm, amit a legjobban utálunk, az ez a hegyes, boszorkányköröm, ami a legbalesetveszélyesebb is egyben. Egyszer egy pénztáros csaj megszúrt az ilyen körmével, úgyhogy ennyit a divatról is. Olyan, mint egy ronda karom és egyáltalán nem szép.
2010. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A férfiak utálják ezt.Nekem természetes körmöm van amire te azt mondtad hogy trampli,vagyis kicsit kocka formájú és az összes eddigi barátom szerint sokkal szebb mint az ilyen hegyes izék.
2010. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jó ez, de a kövek nagyon nem jók oda
2010. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem,én azt mondtam,hogy a kocka műköröm a trampli,abból is az a jó hosszú a trampli. A természetes kis kocka körmökkel nincs semmi bajom,jelenleg nekem is olyan van. :)
2010. aug. 3. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!