Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy a túlsúly?...

Szerintetek nagy a túlsúly? :S (l. E. n. n. t)

Figyelt kérdés
163cm 64 kg vagyok:S voltam magasságmérésen, magasabb már nem leszek, viszont azt is mondták, hogy a testem 35%-a izom, 29%-a zsír, és 19%-a csont ... és hajlamos vagyok az elhízásra..:(:( ez nagyon elkeserít.. 14/L
2010. aug. 2. 11:18
 1/9 anonim válasza:
Zsírleszívás.
2010. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kééépet kééépet
2010. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és azt nem mondták hogy 14 éves vagy?

29% zsír oké na de hol a fejed búbján ronda vagy de ha a bordáid fedi durva vagy nem mind1 ugye

2010. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
istenem de utálom az ilyen embereket:S nyomorékok..
2010. aug. 2. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy kövér... Én is ekkora vagyok, bár már 21, csak 70 kg... :) Van ilyen... :D
2010. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy nagy a túlsúlyod. Egyáltalán nem nagy.:D
2010. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy, de azért egy picit fogyhatnál.
2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nah végre értelems válaszolók:) köszönöm a válaszokat..igen a fogyásra gondoltam én is... de tudjátok mit?:D emiatt nem lesz önbizalomhiányom..aki szeret az így is szeret:):P úgy se szereti mindenki a csonti lányokat:D;)
2010. aug. 2. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért, talán csak annak a válasza jó, aki azt írta, hogy "áhh dehogy nem vagy kövér" -.-' ? Akkor ne tedd fel a kérdést, ha nem tetszik majd az esetleges válasz.

Aztán lehet lepontozni, de legalább rájössz, hogy nem csak azt kell megköszöngetni, ha valaki az "igazat" mondja.

2010. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!