Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy ki akarom szedni a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősünk aki mindig azzal piszkál, hogy szedjem ki a szemöldökömet. Múltkor meg már tesómnak mondta, hogy szedd ki neki.

Amikor anyukámnak mondtam a szempillaspirált már azon teljesen kikészült, hogy már én is akarom festeni magam.

Tesómnak, meg azt mondta, hogy lassan már a szemöldökét is ki akarja szedni.

15/L


2010. aug. 2. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szedd ki és kész,ha már ki lesz szedve max egyet cirkuszol és aztán el van felejtve,akkor már úgy sem tud tenni semmit.

De csak akkor szed ki,ha neked sem teszik úgy ahogy van és ne az ismerősöd kedvéért!

2010. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar a szemöldököd, akkor nehogy már azért kiszedesd, mert valakinek nem tetszik! Szerintem ne te szedd ki magadtól, hanem az elsőt bízd szakemberre. Menj el egyik barátnőddel egy kozmetikushoz, 400 Ft-ért kiszedi. Mond meg a kozmetikusnak, hogy csak azt a pár szálat akarod kiszedetni, ami tényleg rossz helyen van és így lehet anyukád sem veszi észre. Anyukáddal meg szerintem ülj le beszélni. Spirál tényleg fölösleges, ha szép szempillád van... a sok spiráltól meg lehet megtörik a szempillád és fokozatosan rövidebb lesz. Visszatérve a szemöldöködre. Szerintem, ha anyukáddal leülsz beszélni, megmondod, hogy zavar és hogy pár ismerősöd megjegyzéseket tesz rá akkor biztos mondja, hogy jó, elmehetsz 1x és ha látod hogy nő, akkor már magadtól otthon kitudod szedni. Vagy ha anyud esetleg jár kozmetikushoz, mond neki azt, hogy szeretnél egyszer vele menni és utána a kozmetikus is biztos rábeszéli anyudat, hogy kiszedi, ha ott elkezded mondani, hogy te is szeretnéd. :)


18/L

2010. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ez egyáltalán nem nagy dolog.

Nálunk ilyen az életben soha nem merült fel...

Egyébként meg hogyha nem engedi meg, akkor kérsz pénzt tejre+ kenyérre, elmész kozmetikushoz, és kiszedi.

Ennyi idősen tényleg nem ártana.

2010. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem se tetszik

de mégis mit mondjak neki azt, hogy anya ki akarom szedni a szemöldökömet?

kozmetikushoz nem szeretnék menni

2010. aug. 5. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
"Anya!Kiakarom szedni a szemöldököm!" csak ennyit...
2010. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy a szemöldök kiszedése... Egyébként ha nem is zavar téged, akkor feleleges a cécó. Nekem a héten csinálta a kozmetikus. 13/L
2010. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Segítesz ki szedni a szemöldököm, vagy csináljam meg magamnak?" Ennyi :P
2010. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Kérd meg tesódat. Ha már ki lett szedve, nem tök mindegy? Anyukád nem fogja vissza ragasztani. :)

Vagy kérd meg Őt, így van. Nekem is kiszedte tegnap anyukám.

2010. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia. Én 12 éves vagyok és amikor mondtam anyukámnak, hogy én is szeretném kiszedni mert egybe van már nőve akkor azt válaszolta, hogy szedd ez a te döntésed.
2017. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!