Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha az anyukáto...

Zavarna titeket ha az anyukátok nem szőrtelenítene?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam anyukája nem szőrteleníti magát. Soha nem is csinálta. Őt viszont nagyon zavarja, főleg most, hogy az anyukája rövidujjú pólókban van. Titeket is zavarna?
2010. júl. 31. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nagynéném nem szőrtelenít sehol és hát a tini lányait eléggé zavarja. mindig mondják neki, hogy legalább a hónalját meg a lábát, de akkor sem. azt hiszem már elfogadták, ő ilyen, az ő döntése. nem ettől lesz valaki jó vagy nem jó.
2010. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Engem zavarna,persze attól még ugyanúgy szeretném,hülyén megfogalmazva "nem vonna le az értékéből".

Mivel a gyerek általában azt csinálja,amit otthon lát,lehet,hogy azt gondolnák én is igénytelen vagyok,(akár mással kapcsolatban,nemcsak önmagammal),mert ezt láttam otthon.

2010. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Az anyuka csak egészséges akar maradni. Csak ma divat a szőrtelenítés,és ez sok bőrbetegség okozója. Engem inkább az zavar,aki szőrteleníti magát.
2010. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Kedves utolsó,gondolom 40-50 közti férfi vagy,a te korszakodban még ez elfogadott volt,ma már nem,hozd magad szintre.

Érdekes,hogy te esztétikusnak tartod,hogy az asszony lábán nagy,pöndörödő szőrök vannak.Milyen érzés megérinteni?Vagy amikor a szőrcsomótól félméteres izzadtságfolt van a pólón?Az is fincsi?

2010. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

???

Az ő dolga, nem?! Muszáj mindenki életébe beleáskálni?

Ha akar, szőrtelenít, ha nem akar, nem fog úgyse.. Mégis milyen értelemben zavarhatna ez bárkit is?? Nem úgy nézegetem anyámat, hogy "hú, micsoda jó nő" vagy ti igen?!

2010. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Én anyum se szőrtelenített, nem érdekelt, nem zavart.

20/L

2010. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

13/L vagyok.. anyám nem szőrtelenít sehol..

de őszintén megmondom hogy engem zavar... a lába még nem is, de a hónalja.

amikor izzad ujjatlan pólóba gondolhatjátok milyen felüdítő látvány az hogy folyik az izzatság a hosszú fekete szőrszálakon +o(

2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Az én anyukám sem szőrtelenít, de egyeltalán nem zavar. Az ő magánügye eldönteni, hogy akarja e csinálni, vagy sem. Nyilván ha az édesapámat zavarná, akkor már szőrtelenített volna. Ők még más világban nőttek fel, és ezt nekünk tiszteletben kell tartani, ahogy ők is tiszteletben tartják, hogy mi már szőrtelenítünk.
2010. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szőrtelenített sokáig, aztán vettem magamnak egy epillátort és azóta már ő is rendszeres használja :)
2010. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyu csak ritkán szőrtelenít. Egyáltalán nem zavar. Miért zavarna? :S
2010. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!