Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szerethetném meg az evést?

Hogyan szerethetném meg az evést?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,eszek,de nem tömöm tele magam.Általában úgy zajlik,hogy éhes vagyok,leülök enni és addig eszek amíg az éhség érzet el nem múlik.Nem tudom rávenni magam,hogy teletömjem a hasam,mert közben elmegy a kedvem az egésztől.Pedig elég vékony vagyok és jó lenne,ha egy nap többször is tele tudnám magam "zabálni".Van más is így,vagy csak én?O_o
2010. júl. 30. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
napközben sokszor egyél és keveset
2010. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyél sok csokit, sütit, azt csak bírod ;) attól hízni fogsz.
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a süti/csoki ilyesmi túlzott fogyasztása nem oldaná meg a problémád.

egyél olyat amilyet akarsz,és akkor amikor te akarsz.ha nincs kedved hozzá,várj vele.

2010. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben jártam 14 évesen. 172 cm voltam (most is annyi vagyok) és 46 kg. Nagyon zavart, hogy vékony vagyok, ráadásul sok megjegyzést is kaptam. De hiába akartam hízni, nem tudtam, mert alig ettem valamit. Úgy csináltam, hogy addig ettem ameddig csak bírtam, olyan is volt, hogy hányásig ettem magam (már bocs, de nem tudom szebben írni) és végül "kitágult" a gyomrom, többet tudok így enni. Most 19 éves vagyok és 56 kg. :) Jobb módszer nem nagyon van, szerintem.
2010. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezzel próbálkoznék,de akkor nem fog tőle még jobban elmenni a kedvem?úgy értem,hogyha erőltetem magam
2010. júl. 30. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd az évek múlásával hízni fogsz.Nem tudom hány éves vagy,de én 15-16 éves nagyon kis vézna voltam a 178cm és 55-58kg.Csont és bőr,már a szüleim is mondták,hogy nagyon sovány vagyok.Én ettem rendesen,ugyanis imádok enni,szóval nálam gyakran előfordult,hogy teletömtem magam,de annyira,hogy rosszul lettem.Emelett rengeteg csokit ettem,de így sem híztam.Most 18 vagyok és rám jött pár kiló most olyan 65 vagyok,és nem csináltam érte semmit,ugyanúgy eszek azóta is,mint régen.
2010. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:26-os vagyok

Hát figyelj az első 1-2 hónap nagyon rossz volt, de nekem megérte mert kb. 5 éve jól érzem magam a bőrömbe és azóta nem kell hallgatnom a mindennapos gúnyolódásokat. De az is lehet, hogy olyan típus vagy, mint az utolsó válaszoló, hogy ha ennél se híznál. Nem tudom, próbáld ki amit mondtam, annyit megér szerintem. Sok sikert a hízáshoz :)

2010. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát,igen szerintem olyan típus vagyok,mint a 21:58-as :/

mert nem most kezdtem el ezt az egész hízósdit..17 éves vagyok,bár anyukám is ilyen vékony volt,meg apum is ilyen idősen,úgyhogy valszeg gének....nahde azért én még próbálkozok:D

köszönöm szépen a válaszokat:)

2010. júl. 31. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!