Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai "vékony" lányokról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szinte anorexiás lány rohangál manapság az utcákon , ha valaki nem extra vékony akkor minimum m-es gatya kell neki .. szerintem ez elég furcsa hogy ebbe az irányba mozdul a világ hogy az a szexy aki vékony és kiteszi mindenét -.-" Nektek mi a váleményetek ?
2010. júl. 29. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden korban más az ideál, viszont ez a szó csak a többség, vagy inkább a felsőbb rétegből származó emberek ízlését fejezi ki. De ki kell emelni, hogy minden ember más és más, különböző dolgok iránt érdeklődünk, nem feltétlenül tetszik mindenkinek ugyanaz az ember. Mindig lesznek olyanok, akiknek a vékony lányok tetszenek, de olyanok is, akik kifejezetten szeretik, ha lágyabb húsú egy nő.


Az én véleményem az, hogy mivel többféle testalkatúak vagyunk, más áll jól. Ha egy magas, széles lányt látok, akkor nem várom el tőle, hogy nézzen úgy ki, mint egy csontváz. Ha valaki alacsony növésű, akkor aranyos tud lenni, ha kicsit gömbölyödik itt-ott. Ha kifejezettem keskeny az illető, akkor nem néz ki valami jól, ha túl domború a hasa.


Ennek ellenére egy jólszabott ruha csodákra képes, és az is fontos, hogy milyen cipőt vesz hozzá - de nem csak a ruhához, hanem a saját lábához :)

2010. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én is vékony vagyok,de ennekellenére feszes kerek fenekem van és feszesek melleim.és nem vagyok anorexiás.

amúgy meg az h "anorexiás" nem feltétlen egyenlő a "vékonnyal".én vékony is vagyok,de soha életemben nem fogyóztam,nem koplaltam,egyszerűen ezt örököltem.

szeretek nőiesen öltözni,de nem szoktam kirakni a mellemet.attól h egy vékony lány is szeret csinosan öltözni még nem kell elítélni,amúgy meg sokkal undorítóbb ha egy molettebb nő teszi ki mindenét.

18/L

2010. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze.nem is elíltem öket.nem az olyanokra gondoltam akik örökölték, hanem azokra akik egyébként nem ilyenek lennének, hanem fogyóznak miatta...
2010. júl. 29. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
gondolom te nem vagy egy vékonyság. nemtudom miért zavar téged az, hogy valaki igenis ad magára, és fogyózik! fogyózzál te is, ha ennyire féltékeny vagy a vékony csajokra, vagy fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
2010. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon rengeteg hasonló kérdés van: "Miért van annyi vékony lány?" "Csak a vékony lányok lehetnek szépek?". Ez azért érdeke, mert egyes felmérések szerint a magyar lakosság kétharmada túlsúlyos, vagy elhízott.

Szóval szerintem a "nem annyira vékony" lányok csak a körülöttük lévő vékony lányokat figyelik. Mondjuk ha jön veled szembe 10 ember, abből 3 vékony, a többi nem. Mivel arra vagy specializálva, csak őket veszed észre pedig rajtuk kívül ott volt még 7 másik ember. És 7 > 3, akárhogy is nézzük...


Aki nem elégedett az alakjával, az tegyen érte (mozogjon, és ne egyen annyi csokit meg kenyeret), mert attól, hogy másokat kevesebbnek állít be, ő maga még nem lesz több.


Egyébként szerintem nem az a szexi aki vékony, hanem az, aki TUD szexi lenni!

2010. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki vékony nem egyenlő azzal, hogy anorexiás.Ha problémád van magaddal, ne úgy kezeld, hogy értetlenkedsz, hogy miért a vékonyak a szépek, hanem kezdj el sportolni.És igaza van az előttem válaszolónak, van aki 50 kilósan is tud szexi lenni, más akár 150 kilósan is.Barátkozz meg magaddal, nincs gusztustalanabb dolog a rosszindulatnál!
2010. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy az a szexi? Én nem ezt tapasztalom... Van most egy társadalmi réteg, a 20 alatti fiúk és a szintén tizenéves lányok, akik rettenetesen néznek ki és ez tetszik is nekik. Divatmajmolás ésatöbbi. Tucattársadalom. (Bejöttek a beteges külsejű emók, és most ezt követik. Mindenki egyforma.) De 20 felett általában már komolyodnak az emberek, vagy még benne sem éltek ebben a hülye elképzelésben... Nagyon sok pasi barátom és ismerősöm van, de egy sem szereti a csontsovány lányokat...


Én M vagyok és szeretnék leadni 4 kilót (akkor is S/M-es leszek), hogy olyan legyek, mint pár éve, mert úgy optimális. A barátom erre kijelntette, hogy "Mi van veled? Olyan nő akarsz lenni, aki mellett köpnek egyet a pasik, mert beállt a XXI. századi gebék sorába?". És nagyon sokan vannak még így.


Normális-e az, hogy egy 170 centis lány 50 kilóból fogyni akar? Ilyenkor bevezettetném a spártai szokást. Az ilyen selejt embereket lelökni magasról. NEM a soványakkal van bajom (én is inkább a felé hajlok), hanem az esztelenséggel, ami ma megy.

2010. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is arról beszéltem amiről az utolsó mert én is vékony vagyok -.- de van egy bnőm és 169-170 cm és 45 kg :| nah az azért már nemnormális :S jah és fogyni akar (Y)-.-
2010. júl. 31. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok és 45 kg...Szerintem így is van mit leadnom...Megértem a barátnődet.Ha nem tetszik magának,akkor mi mást tehet? :O
2010. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!