Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy baj, ha szőröse...

Az nagyon nagy baj, ha szőrösebb vagyok, mint az átlag lányok? Kar meg ilyenekre értem.

Figyelt kérdés

Bővebben: Hasam, Karom, Arcom, és a lábamon is erősebb sötétebb szőr van mint kéne, de has, arc ezekkel nem nagyon tudok mit kezdeni, ez nagyon gáz és eltudna így fogadni 1 pasi? :((

Olyan rossz..Még a nullánál is kevesebb emiatt az önbizalmam.. És néha nagyon ki tudok készülni miatta és midennap ez jár a fejembe, utálom!!! Légyszi írjatok :((((

(Persze borotválkozom midenhol félreértés ne essék, de has,arc,kar....)


2008. nov. 21. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én fiú vagyok (27éves), volt már ilyen barátnőm, de emiatt ne legyenek gátlásaid, nem gáz. Ő is annak érezte,nehéz volt mire elhitte nekem hogy nem zavar! Normális férfi, és szeret is, annak soha nem akadály ilyen! Esetleg a puhap*csű kisfiúkat zavarja, de ők éretlenek, (tisztelet a kivételnek). Tényleg ne idegeskedj rajta. Hány éves vagy?
2008. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

15.

De nem tudom, hogy a fiúk többsége, hogy fogadná, de, ha valaki ilyen miatt beszólna nagyon padlón lennék, eddig kétszer szóltak be emiatt egyszer a tesóm na akkor sokat sírtam miatta, és most is, hogy rágondolok nagyon rossz :(

2008. nov. 21. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
A tesók ilyenek, biztos bánt ha valaki megszól érte, nehéz ezt mondanom de próbáld figyelmen kívül hagyni...Volt iylen barátnőm mint mondtam, de tényleg nem zavaró.Pedig fiatal vagyok és a nők véleménye szerint jó pasi...:D(nem nagyképűség:)) Ezmiatt ne legyenek kétségeid és félelmed!!!!
2008. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy :)

Ilyet viszont meg tök jól esik hallani és mindjárt azért sírok :$ :D

2008. nov. 21. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden érett felnőtt férfi így gondolja.És inkább epilátort vagy gyantát használj, tovább tart és nekünk is kényelmesebb odalenn, mikor...:) Ha meg lesz pasid, elnézi neked, ha néha nem sikerült epilálnod.Mindenkivel megesik.Ne fogd fel iylen drasztikusan, felnőtt emberek vagyunk, ezek buta tinifélelmek.

Az előző két válaszadó is én voltam.

Puszi!:-)

2008. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:):):):):)
2008. nov. 21. 16:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék még Tőled kérdezni valamit csak ide már nem szeretném kiírni most :S (Erre Tőle vagyok kiváncsi azért nem teszem fel itt) Na mindegy, ezek alapján tökjó fej meg aranyos vagy most már a szememben :D
2008. nov. 21. 16:08
 8/11 anonim ***** válasza:
hornokg@freemail.hu :-)
2008. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nyugi,egy cipőben járunk.nekem is gondom van ezzel,de ha valaki komolyan szeret,akkor lesz'rja a dolgot és nem törődik vele,csak veled!


(ez nagyon ari pasi volt!;))

2008. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális pasit ez nem zavar különösebben :) Ha pedig nagyon zavar, vegyél szőkítőport (nagyjából 700 Ftért lehet kapni a DMben) azzal kiszőkítheted akár arcon, akár karon, akár hason ;)
2008. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!