Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kaptam egy 36-os DC-s deszkás...

Kaptam egy 36-os DC-s deszkás cipőt, de az én lábam 37-es. Van lehetőség rá, hogy kinyújtsam egy kicsit?

Figyelt kérdés
Már néztem, hogy vannak hasonló kérdések meg válaszok. Csak nem tudom, hogy azok a tippek csak bőrcipőnél válnak-e be..
2010. júl. 22. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

eleinte kicsit kényelmetlen lesz, de egy idő után magától kinyúlik (ha hordod).

egyébként nincs lehetőség a visszacserélésre?

2010. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van egy szűk vans cipőm, bőr. addig jártam benne amíg ki nem nyúlt nagyjából, már majdnem kényelmes. most ősszel és télen már tutira kényelmesre taposom.:) egyébként eleinte ténylg elég kényelmetlen volt..:s de ha kitartó vagy mert szereted azt a cipőt, akkor ki lehet bírni.:)
2010. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudom visszacserélni.
2010. júl. 22. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vidd el cipészhez...ő rá fogja húzni arra a cipó alakú fadarabra (légyszi ne haragudj, de hirtelen nem jut eszembe a neve) Fél, vagy egy számot tud "nyújtani" rajta. Egyik barátnőmnek is így csinálták meg.

2010. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kivettem a talpbetétet és így már egész kényelmes. Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 22. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:

13:37 kaptafa!:)

egyébként lehet énis kiveszem a vansból a talpbetétet, hátha mégjobb lesz.

2010. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!