Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümöt rendelni Notinoról...

Parfümöt rendelni Notinoról vagy Parfümcenterről éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én Notinoról sokszor rendeltem már. Teljesen megbízható oldal. Jó akciók is szoktak lenni. A másikat nem ismerem.
2020. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elitparfümmel is jó tapasztalatom van nekem. Volt, hogy 5000-ért vettem 100milis burberry tesztert.
2020. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A parfümcenterről régen kaptam hamis parfümöt. Nem állítom, hogy minden termékük hamis. Sőt, azóta más is lett a cég neve. Mondjuk kb. évenként másik Kft néven szerepelnek. Szóval csak óvatosan. Nincs annál nagyobb luxus, mint drágán hamis terméket venni.

Én azt javaslom adjál ki 5000 Ft-al többet érte, ha biztos vagy benne, hogy eredeti.

2020. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen.

#2-es, azért meg külön köszönet, hogy egy másik weboldalt is említettél.

2020. febr. 22. 07:51
 5/5 nagylaci válasza:
Én 2 éve rendelek a parfümcenter oldalról és eddig meg vagyok elégedve. Azt szoktam csinálni, hogy müllerben kiválasztom és netről megrendelem. Ami eddig jött mind teljesen ugyanaz volt sőt néha még illatmintát is mellékeltek.
2022. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!