Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mibe menjek, milyen legyen...

Mibe menjek, milyen legyen hajam, sminkem?

Figyelt kérdés

Augusztusban baráti társaságommal megyünk egy rock koncertre(nem annyira durva rock).Az lenne a lényeg hogy ott lesz az a férfi is aki nagyon szimpatikus nekem,már 5-6 hónapja szemezünk,de még nem mertem vele úgy komolyabban beszélgetni.Erre készülök,de fogalmam sincs mibe kellene mennem,hogy állítsam be a hajam,sminkem milyen legyen.Tudnátok segíteni?Fő célom az lenne hogy nőiesnek lásson,mert általában ezen a koncertem farmer+ zenekaros póló összeálítással találkozok(amit megértek mert tombolni nem jó magassarkúban,szoknyában...)nőknél is.Miben menjek,és hajam,sminkem milyen legyen hogy azért ne legyek se "cicababa" a rokkerek közt,se olyan "bele olvadtam a körnsyezetbe"?.Szóval magyarán arra utalok hogy azt akarom hogy észrevegyen:)Képeket,ötleteket,linkeket,mindent szívesen fogadok!Remélem nem jönnek majd idióta válaszok:(

És ha érdekelne 50 kg 155-157 cm kékes szürke szemem,normál bőrszínem,barna vállig érő hajam van.

Azt még megjegyezném hogy jól tudom,a belső számít,de azért szeretném ha külsőre is tetszenék neki,hogy jó benyomást keltsek az első nagy beszélgetésnél,ismerkedésnél...


2010. júl. 20. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerintem használj mindenképpen kiegészítőt, és ne csak fekete legyen rajtad...kombináld az ezüstel, esetleg pinkel... az a baj, hogy nem írtad le, hány éves vagy:/ de hajrááá...szorítok...a koncert után, mindenképpen írd meg milyen volt:)
2010. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem ne pink, inkább bordó, vagy piros kiegészítők, bár igazán a rocker stílust nem ismerem :D (punk vagyok)

nemrég voltam koncerten, rövidgatya, trikó összeállításban, hajnali 1-2 körül mentem haza, és majd' megsültem.

2010. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Milyen koncert lesz? :)
2010. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Rock koncert lesz.:D

Szerintem ezüsttel fogom kombinálni.Majd feltétlenül megírom milyen volt.Ja és 17 vagyok!

2010. júl. 22. 20:50
 15/19 anonim ***** válasza:
annyira tipikus, ha rocker cuccról van szó, mindenki a fekete gagyi top-szoknya-naci összeállításra gondol. unalmas és kb. az össz paraszt kiscsaj így néz ki. Több lehetőség is van.
2010. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
tud szép is lenni ez az összeállítás!
2010. júl. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Na akkor szerinted mi legyen?Ha van ötleted leírhatod,kíváncsi vagyok te mit mondanál.De nem tudom rock koncertre ki menne rózsaszínbe,meg magassarkúba.Nem qrvolni megyünk:/

Már bocsánat:)

2010. júl. 23. 09:47
 18/19 anonim ***** válasza:
hát vannak ilyen rocker márkák is. Pl. emily the strange, meg a boltok pl.: ciánkáli vagy retrock, poster urban outfitben nézz körül. Mondjuk a ciánkáliban nagyon ki kell fogni.
2010. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

És ilyen boltok hol vannak?Pesten?

Én Nógrád megyei vagyok,szóval ezért nem megyek fel PestreXD

2010. júl. 24. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!