Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mibe menjek, milyen legyen...

Mibe menjek, milyen legyen hajam, sminkem?

Figyelt kérdés

Augusztusban baráti társaságommal megyünk egy rock koncertre(nem annyira durva rock).Az lenne a lényeg hogy ott lesz az a férfi is aki nagyon szimpatikus nekem,már 5-6 hónapja szemezünk,de még nem mertem vele úgy komolyabban beszélgetni.Erre készülök,de fogalmam sincs mibe kellene mennem,hogy állítsam be a hajam,sminkem milyen legyen.Tudnátok segíteni?Fő célom az lenne hogy nőiesnek lásson,mert általában ezen a koncertem farmer+ zenekaros póló összeálítással találkozok(amit megértek mert tombolni nem jó magassarkúban,szoknyában...)nőknél is.Miben menjek,és hajam,sminkem milyen legyen hogy azért ne legyek se "cicababa" a rokkerek közt,se olyan "bele olvadtam a körnsyezetbe"?.Szóval magyarán arra utalok hogy azt akarom hogy észrevegyen:)Képeket,ötleteket,linkeket,mindent szívesen fogadok!Remélem nem jönnek majd idióta válaszok:(

És ha érdekelne 50 kg 155-157 cm kékes szürke szemem,normál bőrszínem,barna vállig érő hajam van.

Azt még megjegyezném hogy jól tudom,a belső számít,de azért szeretném ha külsőre is tetszenék neki,hogy jó benyomást keltsek az első nagy beszélgetésnél,ismerkedésnél...


2010. júl. 20. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt öltözz kényelmesen. Szerintem felülre mehet egy sima egyszínű, picit feszülős ujjatlan, ami megmutatja az alakod, de mégsem kirívó. Hozzá farmernaci, sportcipő, hogy ne tapossanak széjjel. Szemedet húzd ki feketével, egyéb smink oda szerintem felesleges, hajad pedig legyen frissen mosott, esetleg rakj bele laza hullámokat. De a koncert jó dolog ilyenre, tettedheted, hogy "meglöktek", belekapaszkodhatsz a karjába, hogy el ne ess...:) az egész csak a fantáziádra van bízva, hogyan adod a gyenge nőt, hogy felébreszd benne a férfit...Sok sikert!:)
2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Még várok válaszokat.Esetleg valami kiegészítővel feldobhatnám(erre is várok ötleteket)?Van egy rövidujjú és ujjatlan között lévő fekete feszülős,mélyebb dekoltázsú felsőm,lehet hogy azt veszem majd fel:)

2010. júl. 20. 21:37
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

a hajadat nem kell beállítani, koncerten meleg van, megizzadsz, tönkremegy. rock koncertre fekete ujjatlan/trikó/póló, meg mondjuk egy farmer rövidgatya, hozzá tornacipő vagy bakancs.. egyszerű smink, ne legyen túl sok, szem kihúzás elég is szerintem. kiegészítőnek karkötők, egyszerű ezüst láncok, szép, kicsi karika fülbevaló, gyűrűk... a koncerten menj oda hozzá, hogy kicsi lány vagy, vigyázzon rád, nehogy fellökjenek :)) amúgy hány éves vagy? sok sikert!

15/L

2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Fekete feszülős top,rövid farmer sort,tornacipő.

Vagy ilyen glam rockos tunika/szoknya+bakancs vagy csizma vagy tornacipő.Hajad engedd ki,vagy elől tűzd hátra hátul meg laza kontyba.Smink az ...alapozópúder.Fekete szemcerka + ha szükséges akkor fekete szemhéjpúder...vagy inkább szürke:D

Amúgy én is tök így nézek ki,csak én 40kilóvagyok:D

2010. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha jó lábad van akkor farmer short, ha enm akkor hosszufarmer, tornacipő, én ehez egy színes vagy mintás feszülős mélyen dekoltált toppot vennék fel. Smink: alapozó, füstös szemek. És haj meg kiengedve kicsit feltupirozva
2010. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Húhh,nagyon köszönöm:)
2010. júl. 21. 09:35
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek egyenes,vagy hullámos hajam legyen?

Ha hullámos lenne akkor talán úgy csinálnám hogy a frufrum felcsatolnám tupírozva hátra hullámcsattal,ha egyenes akkor vagy teljesen kivasalva,vagy akkor is frufru hátra.Szerintetek?

2010. júl. 21. 10:56
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd egyenesen, ne legyen túlságosan megcsinálva, hidd el, a többi csajnak is csak kiengedett haja lesz, elég ha megfésülöd, nem kell túl sok minden rá :D
2010. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha rövidnadrágba mennék nem lenne hozzá hideg?
2010. júl. 22. 10:26
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak mert ugye éjszakai buli lesz:)Mint minden rock koncert:D
2010. júl. 22. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!