Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Depressziós voltam és elhanyag...

Leiyla kérdése:

Depressziós voltam és elhanyagoltam magam már jobban vagyok de olyan szinten elkeserít ahogy kinézek hogy nincs lelkierőm tenni érte hogy csinosabb legyek?

Figyelt kérdés
Honnan merítsek lelkierőt hogy újra építsem magam?
2019. dec. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint az alakod? Vagy a kinézeted összességében?
2019. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ne sajnáltasd magad,hanem tedd meg a változást amit szeretnél magadon látni.Én nem tudok helyetted szép lenni.
2019. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lelkierőt csak magadból tudsz meríteni. Ha annyira elkeserít akkor tegyél érte. Sajnáltatni könnyebb magad az biztos, de ettől nem fogsz változni
2019. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

depressziós vagyok és néha segít kicsit, ha veszek magamnak kis apróságot. egy pólót, egy új inget vagy valamit.

nekem is gondot okoz ez. inkább kérj szakszerű segítséget, és múljon el a depressziód. utána lesz erőd és a régi leszel. ne jár úgy, mint én :D

2019. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!