Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Va itt olyan aki ilyesmiket...

Va itt olyan aki ilyesmiket vesz, ami későbbre jó lesz?

Figyelt kérdés
Pl.:Zokni,bugyi,boxer.hasonlók, amiket elraktároztok,hogy majd valamikor jó lesz?
2010. júl. 19. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy vagyok vele, hogy elteszek dolgokat meg a csalad is ilyen. Inkabb ezt mult idoben mondanam, mert kezdunk leszokni errol. Az a gond vele, hogy soha az eletben nem fogod hasznalni nagyreszet...
2010. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én még ajándékba is ilyeneket kapok :)


Na jó, én mostanság fogok összeköltözni a párommal, és azért :)

2010. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
21,16 vagyok.Én tisztítószerekkel,mosószerrel,öblítővel,wc papírral,fűszerekkel,liszttel,cukorral...stb is be szoktam spejzolni.Na az is nagyon jó volt,hogy másfél évig nem vettem semennyit,és még 2 év után is volt a régiekből.
2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is raktározós vagyok. Melyiket veszed magadnak, a bugyit, vagy a boxert?
2010. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na én az ellentéted vagyok akkor. Én csak akkor veszek bugyit, ha már nincs mit felvennem. Általában csak akkor költök pénzt ilyesmire, ha nagyon muszáj. Mármint arra, amit úgyis csak én látok. Viszont mielőtt külön költöztem volna a szüleimtől, már hónapokkal korábban vásároltam tisztítószereket, meg hasonlókat, hogy azokat ne egyszerre kelljen megvenni.
2010. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Magamnak:a bugyit:)


Ám anyósom is ilyen,és anyum is.De szerintem kezd a párom is ilyen lenni:most is vett nekem 10db zoknit,pedig tudja hogy van egy csomó új:).


De lehet azért van nálam ez a szokás,mert már mi laktunk 1ütt a párommal,és nagyon sokmindent nem tudtunk venni,és akkor jól jött volna egy jó pár dolog.

2010. júl. 19. 21:49
 17/24 anonim ***** válasza:
én nem vagyok ilyen, de párom nagymamája ilyen volt (sajnos már nem él) és mivel most az ő régi házában élünk a párommal, jól jön, hogy a mamája "bespajzolt". Itt főleg törölközőkről meg konyharuhákról van szó, ágynemű és teritő is van pár. Hálás vagyok neki,hogy ezekre nekünk már nem kell költenünk (sajnos ő már nem élhette meg,h felhasználja ezeket.). Ráadásul nem romlanak meg és nem mennek ki a divatból + bármikor előhúzhatok egy új törölközőt,ha szükség van rá. Igaz ezek nem kerülnek milliókba,de szerintem sok kicsi sokra megy - legalább ezekre nem kell költeni.
2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Első vagyok.Ne nevessetek ki,de a háborús embereknél volt ez "divat" a sok nélkülözés,éhezés miatt.Gyűjtögettek azután is,hogy vége lett a háborúnak,állandó készültségben álltak,mert féltek (ok nélkül),nehogy megint nélkülözniük kelljen.Ennek omniománia a neve (gyűjtögetés).Én is ezt csinálom,néha a gatyám is elköltöm,de nem bírom leállítani magam.Pedig sose nélkülöztem.Azt is olvastam,hogy ennek a boldogtalanság,az örömtelen magánélet is oka lehet.Amikor megveszel valamit, "megszerzed" magadnak,a tiéd lesz,akkor örülsz a "zsákmánynak",de másnapra,mivel elég sekély öröm,elmúlik az örömérzés,ezért újra veszel valamit.Mert igazából nem a cuccra van szükséged,hanem az öröm érzésére.Elég ijesztő.
2010. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Ja igen törölközőm is van és ágynemű is.

Utolsó érdekes amit írtál,lehet van benne valami!

2010. júl. 19. 22:23
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, ha veszünk valamit használom. Ígyis alig van fehérneműm :S
2010. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!